Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dziękuje Victorowi

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Julita
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 5 października 2014, o 20:01

5 października 2014, o 20:13

Chciałaby podziękować serdecznie Victorowi za jego wpisy. Mnie postawiły na nogi. Pomógł mi zrozumieć co ze mną sie dzieje i jak sobie radzić z różnymi objawami. Podczas ataku leku otwierałam jego wpisy i czytałam. Działało jak lekarstwo :))niby wszystko o nerwica wiedziałam, niby rozumiałam ale tak naprawde to Victor dał mi wskazówki jak sobie radzić.
Viktorze- dziękuje ze Ci sie chce pisać i za troskę o innych....dałeś mi dobry przykład.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

5 października 2014, o 21:08

Dziękuję za miłe słowa i naprawdę fajnie wiedzieć, że komuś moje zwykle długie wpisy :D w jakikolwiek sposób pomagały i pomagają w zmaganiu się z własnymi w sumie emocjami.
Całość jednak pracy należy tylko i wyłącznie do ciebie, więc przede wszystkim dziękuj sobie samej z każdym sukcesem i bądź dla siebie przede wszystkim wyrozumiała :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

5 października 2014, o 22:43

Korzystajac z momentu Vic bo wiadomosci tak srednio odbierasz ;D pamietam miales opisac jeszcze swoje historie i mam pytanie czy mozna tego jakos teraz oczekiwac? :)
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
lewvsky
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 14 września 2014, o 01:34

5 października 2014, o 22:54

Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

7 października 2014, o 07:17

dankan pisze:Korzystajac z momentu Vic bo wiadomosci tak srednio odbierasz ;D pamietam miales opisac jeszcze swoje historie i mam pytanie czy mozna tego jakos teraz oczekiwac? :)
Nie miaucz z tymi wiadomosciami :D
Sporo pisania i tak daje sobie czas do 26 pazdziernika, moze wyznaczenie terminu zmotywuje mnie do dokonczenia.
Choc nie oczekiwalbym po tym wpisie cudow niewidow oraz magicznego sposobu odburzania :D
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

7 października 2014, o 10:47

No nie oczekuje ale chcialbym to przeczytac :)
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
ODPOWIEDZ