Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Duży lęk przed szukaniem pracy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Merry
Nowy Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2026, o 00:01

22 maja 2026, o 16:48

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale
Hej, czy każdy nerwicowiec odczuwa lęki przy szukaniu nowej pracy? Od paru miesięcy mieszkam w nowym miejscu i szukam pracy. Praktycznie codziennie budzę sie z lękiem, że mam przeglądać te ogłoszenia i że tak naprawdę to nic nie umiem i ze nic nie znajdę, a później także wizja rozmów o pracę. Niby nie mam noża na gardle, ale głupio mi, że jestem na utrzymaniu partnera i to też mnie dodatkowo stresuje :(

Jak pozbyć sie tego uczucia rano? Przytłacza mnie to, jakbym nie miała kontroli nad sobą. Często po wstaniu ciśnie mnie do toalety, albo zaraz po śniadaniu i później mam wilczy głód, ból glowy i ogólne osłabienie.

Czy tylko psychiatra tu pomoże czy może macie jakieś inne porady?
ODPOWIEDZ