Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Derealizacja stan jak po alkoholu

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
ktochcesz
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 6 lutego 2015, o 18:14

15 listopada 2015, o 21:52

Witam, fest dziwi mnie to ze idzie popaść w taki sam stan jak czujemy sie po alkoholu, i ze jest tak w derealizacji i ze to naturalne i wystepuje w zaburzeniach nerwicowych i głowna przyczyna tego to stres i w taki stan mozemy wejsc bez używek.Wiem jeszcze ze nie mialem dd to jak wypijałem alkohol to wlasnie tak sie czułem jak zaburzona percepcja,czas,otepienie,pamiec itp.Na kacu tez dziwnie sie czułem, a teraz wiem ze czuje sie tak samo a nie pije i do tego brak uczuc.Wiec wypicie alkoholu musi powodowac w mozgu takie objawy co dd robia bo to ten sam stan tak sie czujemy
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

15 listopada 2015, o 21:59

To by byla za duza generalizacja, wiele jest objawow DD i w nie kazdy z derealizacja musi sie czuc jak po alkoholu. Po alkoholu po prostu tak samo potrafia byc przycmione niektore funkcje poznawcze, przy dd takze i stad jest to podobne a dla niektorych moze byc nawet takie samo.
Mnie to w ogole nie dziwi.
Ja po alko nie czuje takiego dd jakie mialem bo mialem po prostu wiecej dziwnych objawow, bardziej jak po trawie i to na bardzo mocnym haju.
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ktochcesz
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 6 lutego 2015, o 18:14

15 listopada 2015, o 22:15

Nom dd to tak jak po trawie i alko no i bardziej idzie porownać do trawy ze jestesmy jakby w swojej głowie i obserwujemy to.No i to mnie dziwi ze mozemy wejsc w prawie taki sam stan naturalnie i nie trzeba palić trawy no tylko ze po trawie fajnie sie czujemy i mamy emocje i euforie a na dd zero uczuc i emocji i stres.
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

16 listopada 2015, o 19:04

Ty się lepiej niczemu nie dziw, bo od dziwowania porąbie Ci się bardziej w dyni.
ODPOWIEDZ