Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Czy to jednak nerwica lekowa i depresja..

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Majcia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2014, o 09:42

12 maja 2014, o 10:24

Witam!
Od Grudnia zmagam się chyba z nerwicą lękową plus depresja... choć wciąż nie wierze że to to właśnie. Od tego czasu moje objawy czyli lęk bóle w klatce kołatanie serca nasiliły się plus jeszcze doszedł ból brzucha, zawroty głowy i wrażenie że zaraz zemdleje lub się przewróce... Chodzę do Psychiatry od stycznia dał mi leki... które średnio mi pomagają, niestety nie brałam ich regularnie a poza tym ubzdurałam sobie że po nich jeszcze gorzej się mam.. więc już sama nie wiem co mam robić... Biorę brałam setaloft ranoi tricco cr ma noc plus alprox o.5 - połowe tego... teraz mam brać tylko doxepin teva ale raz wziełam z rana i ledwo co funkcjonowalam spać mi sie chciallo co jeszcze bardziej potęgowało mój lęk że coś mi jest poważnego.. Setaloft z rana,kazala mi odstwić gdyż możliwe ze po nim nie mam apetytu... aj najgorsze w tym wszystkim jest to że mam wrażenie że choruje na jakąś poważna chorobę... serce wybadane zdrowe... został mi brzuch czyli gastroskopia na co poszłam i spanikowłam...to tyle o mnie...
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

12 maja 2014, o 10:58

Witaj polecam ci na wstepie poczytac troche o nerwicy vademecum-leku-nerwic.html
to dosc wazne miec swiadomosc tego zaburzenia co i jak. I ogolnie poczytac tematy z tego pierwszego dzialu.
Co do reszty, zrob badania dla spokojnosci, bo bez badan zawsze bedziesz poddawala w watpliwosci czy aby na pewno to tylko nerwica.
Nerwica to nie stresil byle jaki, tylko zaburzenie emocjonalne a to potrafi rzadzic calym organizmem i dawac realne silne objawy.

Pozdrawiam i poczytaj najpierw.
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
ODPOWIEDZ