Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Być BI

Dział dla rozmów o naszej seksualności i ewentualnych problemach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Devimon
Nowy Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2026, o 22:30

17 czerwca 2026, o 02:13

Biorąc tak zwanego kamyka zauważyłem że mam skłonności homoseksualne, dziwna sprawa bo po za życiu nie mam zbyt erekcji, ale czy takie środki mogły obudzić we mnie cząstkę BI?
ODPOWIEDZ