Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Psychot.... zaprasza!

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
FronczykAnia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 30 lipca 2014, o 09:14

24 października 2014, o 10:04

Witam, od jakiegoś czasu dołączyliśmy do forum. Zajmujemy się psychoterapią i wsparciem dla osób z problemami natury psychicznej i osobistej.
Chcemy zachęcić Was do zapoznania się z nasza ofertą xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a także mamy zamiar udzielać się na forum i nieść wsparcie wszystkim potrzebującym.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 października 2014, o 10:09

Będziemy niezmiernie zobowiązani jeżeli Wasza grupa terapeutów będzie wspierała tutejszych użytkowników :)
Jednak bardzo bym prosił aby przestrzegać pewnej zasady o, której informujemy w powitalnej prywatnej wiadomości oraz przy zakładaniu konta.
Czyli jeżeli jesteś specjalistom i z tego "dobrego serca" chcesz wspierać tutejszych potrzebujących, to bardzo bym prosił aby zanim nastąpi wstawianie linków oraz banerków odnoszących się do Waszych stron z usługami, popisać trochę tych wspierających postów/wiadomości :)

Czyli w kierunku posty, wsparcie - dopiero potem reklama.
Jeżeli chcemy najpierw reklamę wykupmy banerek na forum, co pozwoli mi utrzymywać oraz rozwijać to miejsce :)

To naprawdę proste zasady i myślę, że niezbyt wymagające. Dlatego też zachęcam do udziału w forum wartościowymi wpisami, odpowiedziami jak na psychoterapeutów przystało a następnie dopiero wklejanie linków do swoich stron internetowych.
Więc usuwam wszelkie odnośniki na ten moment.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
FronczykAnia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 30 lipca 2014, o 09:14

24 października 2014, o 10:15

Rozumiem. :) Ale pragnę zauważyć, że to nie jest nowy profil tylko jakiś czas już braliśmy udział w dyskusjach forumowych :)
Ale rozumiem, że potrzeba więcej zaangażowania.
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1255
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

24 października 2014, o 10:48

No ale połowa z tych postów została ocenzurowana
weronia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 16 sierpnia 2013, o 16:45

24 października 2014, o 15:43

Ano potrzeba :)
FronczykAnia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 30 lipca 2014, o 09:14

24 października 2014, o 17:51

Aneta pisze:No ale połowa z tych postów została ocenzurowana
Ale proszę zauważyć, ze to ktoś wybierał co jest dobre a co złe :)
ODPOWIEDZ