Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Masz wątpliwości dotyczace objawów? Omawiamy je, opisujemy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

20 października 2015, o 19:41

tak Słoneczko to normalne takie uczycie ciśnienia po całej lewej stonie klatki piersiowej ja też tak mam .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

20 października 2015, o 19:52

ale ja sie tak tym martwie a tyle badan miałam robionych ;/
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

20 października 2015, o 19:53

to jak miałas badania to czym sie martwisz ? Nerwica Cię atakuje podstępna nerwica nie daj sie jej !
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

20 października 2015, o 19:58

nwm ;/ 2 lata temu miałam echo serca robione i lekarz pow ze zadnej wady nie mam a teraz w czerwcu byłam i wszystko tez ok ekg i wgl... ale ludzie mowia a nigdy nic nie wiadomo kazdy straszy aja sie boje, ten umarł na serce tamten umarł a zdrowy byl, nic mu sie nie działo...
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

20 października 2015, o 20:04

Słoneczko nie mysl o tym Ty masz sie dobrze i to najważniejsze myśl o sobie, nie o innych , po co sobie głowe zaprzątać takimi myślami , musisz je odsówać , przyjdze głupia myśl to mów - sama do siebie odejdz mysl jak mi nerwica przejdzie to pomyslę o tym i tak w kółko, to czasu trzeba ale w końcu te mysli nie beda przychodzic , po słuchaj sobie divovikow, o myślach to napewno bedzie Cie lepiej .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

20 października 2015, o 20:30

naprawde sie staram ale chyba mi to nie wychodzi ;/ tak duzo czytam o tym i wgl ale dalej sie martwie;/
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

20 października 2015, o 20:34

mi tez Słoneczko złe mysli wracają odganiam je i tak w kólko na tym chyba ta walka polega najwazniejsze wyjsc z nerwicy , dobrze że czytasz to zawsze uczy . Nie martw sie głowa do góry to wszystko jest czasowe minie , zobacz ile ludzi to z forum wyszło z tego i cieszą sie kazdą chwilą życia !
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

20 października 2015, o 20:39

ehh no taka własne jest nerwica ;/ chwile jest dobrze a chwile jak widzisz ;/
dziekuje za wsparcie :)
Awatar użytkownika
martusia1979
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 917
Rejestracja: 27 czerwca 2015, o 12:28

21 października 2015, o 09:57

słoneczko92 , zacznij sobie w końcu tłumaczyć ,że życia za innych nie przeżyjesz! Przestań słuchać i wyłapywać nieszczęścia innych! Nie prawdą jest ,że ktoś był zdrowy jak byk , a dostał zawału nie wież w to po prostu ludzie o tym nie mówią co im dolega albo nie narzekają i oczywiście nie dbają o siebie. Jesteś w analiżie lękowej jesteś wyczulona na wszelkie krzywdy zdrowotne nawet innych ale powiedz sobie w końcu STOP! Bo jak tak będziesz rozkminiała to nigdy z tego nie wyjdziesz ! I tym powinnaś się martwić , a nie kimś ,że dostał zawału!!! Mówisz ,że się starasz , a wciąż szukasz zagrożenia! Jak powiedział Viktor co jest ważne CEL i żebyś się miała zesr...ać i miało Cię skręcać z obawy pamiętaj dlaczego to robisz i jak chcesz żyć bez LĘKU!!!!
strach-przed-smiercia-szalenstwem-i-utrata-kontroli-t427.html
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

21 października 2015, o 12:49

No właśnie też sobie tak tłumacze, że ludzie nie wiedzą a mówią...
Wiem, że szukam zarożenia, ja to widzę i sama naprawde mam tego dosyć... Tlumacze sobie że byłam u lekarzy miałam tyle badań robionych i nic mi nie jest ale to dziadostwo wraca i nawet wczoraj nie mogłam iść z nordic walking bo mi tak sie ciezko oddychało i mnie sciskalo w lewej stronie... ale mam nadzieje, że z biegiem czasu sobie z tym poradzę, zaczne to akceptować, bo jak narazie nie ukrywam, że jest mi ciężko... bo tak jak właśnie w nagraniach było, że w nerwicy zawsze będzie coś...
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

22 października 2015, o 16:24

A ja zrobilam jednak te badania prolaktyny o czym wczoraj pisałam w innym dziale.Okazało się, że mam ją prawie 3 krotnie podwyższoną. Zaraz po odebraniu wynikow spanikowałam. Prolaktyna to hormon stresu. Może te moje objawy są od tego za wysokiego poziomu?? W sumie nerwicę mam od 10 lat a problemy z prolaktyną dopiero od niedawna bo wcześniej jak byłam w pierszej ciąży to nie miałam problemów. Mam objawy dziwnego uczucia w głowie od ok 2-3 tyg. takie szszszszszsz i chwilowa jakby fala czy dezorientacja.Trwa to ok 2 sek. ale od tych 2 tygodni jest ze mną stale ten objaw. Może to od tej prolaktyny.??? Czy któraś z was kochane na tym forum miała problemy z prolaktyną? Jakoś się zaczęłam wkręcać że akceptowaniem i przyzwalaniem nie wygram z tym samopoczuciem bo ta prolaktyna. Jak czytam na necie to objawy podniesionej prolaktyny mogą być podobne. :(

-- 22 października 2015, o 16:24 --
Co do tego objawu głowy to ja go mam teraz już ciągle. wątpliwości mam czasem czy naprawde to nerwy bo ja badań na głowę nigdy nie robiłam i dlatego mi ciężko walczyć z tym objawem. wszystkie inne juz przerobiłam.
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

22 października 2015, o 16:28

A tak szczerze mowiac to prolaktyna nie jest produkowana w zwiekszonych dawkach przy nerwicy ?? :DD
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

22 października 2015, o 16:31

No widzisz Bart właśnie coś to ma wspólnego ze sobą bo prolaktyna to hormon stresu ale nie jestem pewna czy zwykły stres może aż tak podnieść wynik. Może być wyższy ale chyba nie 3 krotnie przekroczony. A ta głowa mnie dobija. Jakby nie te objawy to bym sbie już nieźle radziła a przez nie stoję znowu w miejscu a objawy głowy nie odpuszczają.
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
Awatar użytkownika
Gocha079
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 6 stycznia 2014, o 08:52

22 października 2015, o 16:33

Beti, ale jesteś pewna, że prolaktyna to hormon stresu????? Po poziomie prolaktyny stwierdza się ciąże! A nie nerwice, choć rzeczywiście, w stresie jej poziom się zwiększa. Ale tak samo jak np. po jedzeniu. Nie panikuj!!!!!!!
Odwaga to robienie tego, czego boisz się zrobić. Nie można mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

22 października 2015, o 16:44

Jestem pewna że prolaktyna to hormon stresu ale masz rację bo podnosi sie też po stosunku, w ciąży, wysiłku fizycznym no i oczywiście po stresie
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
ODPOWIEDZ