Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
Wojna
-
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 11
- Rejestracja: 27 lutego 2022, o 19:54
Ja się boję, przez tą sytuację mam ataki paniki 

-
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 194
- Rejestracja: 8 sierpnia 2020, o 18:56
Jakim psycholem? To jest świetnie przemyślana akcja, mająca swój początek już dawno temu, gdy wybory w USA wygrał prorosyjski Biden. Wtedy doszło do początku wycofywania się USA z Europy i dogadaniu się Amerykanów na NATOwskim szczeblu z Niemcami, którzy lubią się z ruskimi nie od wczoraj i łączą ich wspólne biznesy. I właśnie nastał ten czas kiedy potęgi takie jak USA czy Niemcy które do tej pory rządziły Europą dały zielone światło Putinowi do działań na Ukrainie. Będą tylko pozorowane działania, apele, pioseneczki itd. Smutne ale prawdziwe.
P.S Nie oglądaj TV, żadnej. Każdy kłamie na swoją strone, teraz jeszcze temat świeży to nie wypada ale już za niedługo wjedzie konkretna propaganda aby ugrać na tej wojnie coś dla siebie.
-
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 149
- Rejestracja: 9 lutego 2022, o 19:24
Koronkę zatrzymują od jutra, głowy trochę nasze odpoczną od tego to teraz zaczną nas zamęczać myślami o wojnie 
I jak tu nie zwariować

I jak tu nie zwariować

Surfik.net - tu zarobię swój pierwszy milion.
-
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 906
- Rejestracja: 1 listopada 2017, o 15:05
Jak ma nas wysadzic to niech chociaż jebn... ie raz a porządnie,szybko i bezbolsenie żebyśmy nie cierpieli. A psycholem jest i jaki mamy na to wpływ? No nie mamy. Ja pocieszam się myślom, że miliardy ludzie na świecie nie chcą wojny, chcą pokoju i miłości i dobroci.. I to dobro zwycięży,musi!!! Innej opcji nie ma... Peace
"Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy".
Jim Morrison
Jim Morrison
-
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 listopada 2021, o 20:25