Dzień dobry. Jestem nowy na grupie.
Szukam wsparcia w mojej drodze po odstawieniu wenlafaksyny. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Moje myśli ciągle krążą wokół tego, że jeszcze w lutym byłem normalnym facetem a teraz po wizycie u psychiatry praktycznie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam okropne skutki ubożone po Efectinie ER. Parestezje, prądy w głowie, bóle neuropatyczne oraz zwroty głowy.
Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
Efectin ER, wenlafaksyna
-
Michał1988
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 51
- Rejestracja: 17 maja 2025, o 23:45
Hej, musisz poczekać, Efectin tak działa, nie odstawiaj na własną rękę. Przez pierwsze 2 tygodnie jest koszmar ale minie i poprawi się wszystko.
2 załamania nerwowe! Kuracja na Efectinie ER75. 
