Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Efectin ER, wenlafaksyna

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Komin4999
Nowy Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2026, o 17:36

23 czerwca 2026, o 18:41

Dzień dobry. Jestem nowy na grupie.
Szukam wsparcia w mojej drodze po odstawieniu wenlafaksyny. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Moje myśli ciągle krążą wokół tego, że jeszcze w lutym byłem normalnym facetem a teraz po wizycie u psychiatry praktycznie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam okropne skutki ubożone po Efectinie ER. Parestezje, prądy w głowie, bóle neuropatyczne oraz zwroty głowy.
Michał1988
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2025, o 23:45

24 czerwca 2026, o 01:09

Hej, musisz poczekać, Efectin tak działa, nie odstawiaj na własną rękę. Przez pierwsze 2 tygodnie jest koszmar ale minie i poprawi się wszystko.
2 załamania nerwowe! Kuracja na Efectinie ER75. :((
ODPOWIEDZ