Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Co robić gdy pies przestaje jeść?

Pogaduchy, w dwóch słowach - DOWOLNY TEMAT:)
ODPOWIEDZ
mako
Nowy Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2025, o 10:56

2 czerwca 2025, o 14:11

To jeden z pierwszych sygnałów ze coś jest nie tak, wybrałabym się do weta, zrobi podstawową morfologię i obejrzy go. Mój też jest mega glodomorem i jak nie chce jeść znaczy, to wiem że coś mu dolega.
Mokami
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 11 czerwca 2024, o 22:07

2 czerwca 2025, o 14:46

Ja bym się wybrała do weterynarza. Jeśli ten stan trwa od dwóch dni to ewidentnie jest coś nie tak. Mój pies czasami rano nie ma apetytu, ale za to nadrabia wieczorem. I nie lubi zmiany jedzenia. Wtedy potrafi i nie jeść cały dzień jak mu nie podpasuje. A nie zmieniales teraz mu pokarmu?
Awatar użytkownika
Przemek_Leniak
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 15 czerwca 2025, o 14:06

15 czerwca 2025, o 22:52

[quote=jamir post_id=262789 time=1748865867 user_id=17598]
Mój pies od dwóch dni nie chce za bardzo jeść, wcześniej jadł wszystko aż się uszy trzęsły, a teraz tylko powącha i odchodzi. Nie ma biegunki, ale jakiś taki osowiały jest. Ktoś miał podobnie? Od razu do weterynarza czy jeszcze poczekać?
[/quote]

Ja bym poszedł bo wiesz...
to objawy wstępne dla np babeszjozy
ODPOWIEDZ