Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Uczucie omdlenia, mdłości - jak sobie z tym radzić?

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Maja123
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 19 grudnia 2018, o 16:28

26 września 2019, o 00:14

Czy macie jakieś sprawdzone rady co robić w przypadku uczucia omdlenia, mdłości? Bywa że nagle robi mi się słabo.. nogi mam jak z waty .. mdli mnie .. jak sobie radzicie z takimi objawami ? Jak mnie to dopadnie w domu to staram się uspokoić i mówię sobie ze to tylko nerwica .. jak trochę zawroty głowy mina to powolejku staram się mimo wszystko chodzić po mieszkaniu.. i to mija .. ale bardzo boję się, że zrobi mi się słabo poza domem ..😔
Awatar użytkownika
Celine Marie
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1983
Rejestracja: 21 października 2017, o 14:22

26 września 2019, o 01:22

Robić swoje i olewać,poza domem również
"Już nie pamiętam prawie
Jak w dobrym wstać humorze
I coraz częściej kłamię
I sypiam coraz gorzej
Łatwiej mi
Nic nie mam, więc nie tracę nic

Strach to sieć pajęcza
Im bardziej uciec chcę
Tym mocniej trzyma mnie za karę"
Maja123
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 19 grudnia 2018, o 16:28

26 września 2019, o 14:34

Tylko jak ? Odwracać uwagę od objawów? Zajmować się czymś innym ? 😐
ODPOWIEDZ