Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Tytuły książek wartych przeczytania.

W tym dziale zajmujemy się polecaniem tytułów ciekawych książek o tematyce psychologicznej, o wychodzeniu z lęku, nerwic, depresji itp.
Tutaj również podajemy ciekawsze fragmenty książek.
ODPOWIEDZ
Kapetka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 5 grudnia 2022, o 08:50

15 grudnia 2022, o 07:28

Jako, że mieszkam za granicą i książkę w rodzimym języku mam od święta jak chcę coś przeczytać po pl to tylko i wyłącznie ebook, który wlatuje na mojego iPada. Jak czytam coś po angielsku to dużo częściej też ebook, bo przebitka w cenie potrafi wynieść nawet 20% nie mówiąc już o wszystkich Legimi czy Kindle Unlimited.

Jeśli szukacie dobrej księgarni internetowej w Polsce, polecam matfel https://matfel.pl/ Jeśli mam zamówić coś w wersji papierowej o tylko tam.
dkdk
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 2 lutego 2022, o 14:58

22 grudnia 2022, o 11:01

Kilka pozycji które warto jest przeczytać: Z ręką na pulsie -dramatyczne historie z sal szpitalnych, Na ostrzu skalpela, Swiateczny dyżur, Ginekolodzy. Tajemnice gabinetow, Bez znieczulenia, W szoku, Chirurdzy, Jeśli będę miał zły dzień ktoś umrze. Mali Bogowie.
https://pzwl.pl/anatomia-czlowieka

Na półce w bibliotece dobrze jest mieć również anatomię człowieka.
ODPOWIEDZ