Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Gość

Materiały użytkowników, którzy stworzyli ciekawy materiał ale nie w takiej ilości aby stworzyć im osobny dział.
Regulamin forum
Uwaga! Attention! Achtung! 注意广告!
Ten dział poświęcony jest materiałom forumowym, służą one "do odczytu" czyli nabywania informacji i ewentualnie komentarza. Nie opisuj tu swojej historii, objawów i nie zadawaj pytań o zaburzenia.
Jeśli masz taką potrzebę przejdź na stronę główną forum - Kliknij - do sekcji FORUM DYSKUSYJNE, tam masz dostępnych wiele działów do rozmów, pytań itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

8 lutego 2019, o 17:06

Gość . ☕️🍨
Jestem tylko gościem na świecie który nie należy do mnie więc mogę się nim cieszyć .
Kiedy myślę o przeszłości to jedynie składam w niej wizytę , nie należy do mnie więc mogę się od niej uwolnić , i przez to mogę się nią cieszyć jak każdą wizytą . 🌼
Nie muszę ciągle czegoś naprawiać ! To jeden z problemów z ludzmi ciągle coś naprawiają , przeszłość naprawić ! Rozwiązać problemy , przyszłość też trzeba naprwić ;) Zauważyliście że im bardziej się staracie naprawić przyszłość albo przeszłość tym większy bałagan robicie !
Zostawcie ją w spokoju ! Tak jest lepiej .
Więc po prostu pozwólcie rzeczą płynąć swobonie . :lov:


Obrazek
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
martaa1
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 21:31

8 lutego 2019, o 17:18

Bardzo fajnie napisane, aczkolwiek trochę zależy od etapu na jakim jesteśmy w życiu. Czasem trzeba się uwolnić do rodziny i to nawet jak była ona dobrą rodziną. Sama mam ten problem jeszcze.
Ale jak się to zrobi to jak najbardziej. Bo jak nie, to będzie to wracać do nas w postaci choćby małej poradności życiowej. A tak w ogóle to lubię Twoje wpisy! Pisz dużo bo motywacja z tego jest :P
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

8 lutego 2019, o 17:33

martaa1 pisze:
8 lutego 2019, o 17:18
Bardzo fajnie napisane, aczkolwiek trochę zależy od etapu na jakim jesteśmy w życiu. Czasem trzeba się uwolnić do rodziny i to nawet jak była ona dobrą rodziną. Sama mam ten problem jeszcze.
Ale jak się to zrobi to jak najbardziej. Bo jak nie, to będzie to wracać do nas w postaci choćby małej poradności życiowej. A tak w ogóle to lubię Twoje wpisy! Pisz dużo bo motywacja z tego jest :P
Dziękuję martaa1 :lov: Miło mi pisać dla Was :friend:
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Awatar użytkownika
niepojęta
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 23 lutego 2015, o 22:28

8 lutego 2019, o 18:12

Proszę więcej takich postów! ;) ;) <okey>
"Zostaw przeszłość za sobą, a uwolnisz umysł"
"Nie bój się bać, to przecież ludzka rzecz. Odwagą jest spojrzeć lękowi prosto w oczy"
"Nie wypieraj myśli. Myśli są przelotne, a wypieranie ich powoduje frustrację. Akceptacja, dystans, najtrudniejsza sztuka w drodze do sukcesu"
"Chwyć byka za roki zanim on zdąży chwycić Ciebie"
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
"Wszystko zależy od nastawienia. Każda sytuacja może wyglądać strasznie, jeśli żyję się w lęku"
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

8 lutego 2019, o 21:51

niepojęta pisze:
8 lutego 2019, o 18:12
Proszę więcej takich postów! ;) ;) <okey>
OK ! ;) :friend: ale tak w ogóle to na forum jest trochę moich wpisów , utrzymanych w podobnym klimacie :lov:
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Awatar użytkownika
niepojęta
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 23 lutego 2015, o 22:28

8 lutego 2019, o 22:04

Mam dużo do nadrobienia :D :D
"Zostaw przeszłość za sobą, a uwolnisz umysł"
"Nie bój się bać, to przecież ludzka rzecz. Odwagą jest spojrzeć lękowi prosto w oczy"
"Nie wypieraj myśli. Myśli są przelotne, a wypieranie ich powoduje frustrację. Akceptacja, dystans, najtrudniejsza sztuka w drodze do sukcesu"
"Chwyć byka za roki zanim on zdąży chwycić Ciebie"
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
"Wszystko zależy od nastawienia. Każda sytuacja może wyglądać strasznie, jeśli żyję się w lęku"
ODPOWIEDZ