Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Terapia proszę

Tutaj dzielimy się opiniami o psychiatrach, psychologach, terapeutach z pomocy których korzystamy.
Być może ktoś zna dobrego specjalistę w danym mieście i pomoże to innym.
Nie ma w tu miejsca na autoreklamę, po wejściu w dział zapoznaj się z jego regulaminem.
Regulamin forum
Uwaga. Dział ten służy opinią użytkowników o swoich psychiatrach, terapeutach. Ktoś może leczyć się u dobrego specjalisty, podzielić się tym z innymi i wielu na tym może skorzystać.
Jednakże "Nowi użykownicy" nie mogą umieszczać tutaj swoich opinii z uwagi na bardzo częste autoreklamy.
Dlatego aby napisać opinię i aby można było kogoś polecać trzeba mieć minimum 10 postów.
ODPOWIEDZ
hope40
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2018, o 09:27

27 lipca 2018, o 16:57

Witam mam prośbę do odburzonych. Czy znacie może dobrego doświadczonego psychoterapeutę pomagającego wyjść z nerwicy z okolic Zabrza ,Gliwic ,Opola ew. Katowic. Proszę o kontakt
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

27 lipca 2018, o 17:21

Są tu osoby ze Śląska korzystające z terapii, więc na pewno ktoś poleci ;)
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
abelarda
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 20:25

27 lipca 2018, o 20:50

Nasz administrator Victor pracuje w Katowicach w poradni.
Napisz do niego najlepiej tu PW. Ja korzystam ale w formie internetowej bo tak wolałam z uwagi na dojazdy.
Ma bardzo indywidualne podejście i wielkie doświadczenie, u mnie coś w końcu ruszyło z miejsca odkąd mam z nim spotkania.
egeria75
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 31 grudnia 2015, o 10:11

27 lipca 2018, o 21:33

abelarda pisze:
27 lipca 2018, o 20:50
Nasz administrator Victor pracuje w Katowicach w poradni.
Napisz do niego najlepiej tu PW. Ja korzystam ale w formie internetowej bo tak wolałam z uwagi na dojazdy.
Ma bardzo indywidualne podejście i wielkie doświadczenie, u mnie coś w końcu ruszyło z miejsca odkąd mam z nim spotkania.
A dużo płacisz? Jak to wygląda? Nie wiedziałam, ze victor robi coś takiego.
abelarda
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 20:25

27 lipca 2018, o 21:49

egeria75 pisze:
27 lipca 2018, o 21:33
abelarda pisze:
27 lipca 2018, o 20:50
Nasz administrator Victor pracuje w Katowicach w poradni.
Napisz do niego najlepiej tu PW. Ja korzystam ale w formie internetowej bo tak wolałam z uwagi na dojazdy.
Ma bardzo indywidualne podejście i wielkie doświadczenie, u mnie coś w końcu ruszyło z miejsca odkąd mam z nim spotkania.
A dużo płacisz? Jak to wygląda? Nie wiedziałam, ze victor robi coś takiego.
80 złotych. Ja akurat mam w formie internetowej czyli przez skype. Wygląda to świetnie bo mam połączone to co potrzebuje w jednym. Najpierw sporo informacji o sobie trzeba podać, potem nakreślany jest plan i ćwiczenia pozawczo - behawioralne, tu Vic jest wymagający i pilnuje na każdej sesji aby to co miało być wykonane było wykonane.
Do tego w drugiej części zajęć omawiam tez swoje inne problemy z uwagi na moją dysfunkcjonalną rodzinę i wiele problemów tu i teraz takich decyzyjnych. Czyli w ćwiczeniach się ode mnie wymaga, w innych aspektach dostaje zrozumienie i uczę się akceptacji.
Jest mega ciężko się na początku zapisać i jest to frustrujące dla ludzi jak my (miałam już zrezygnować) ale warto. Najlepsza moja inwestycja w terapiach w życiu.
Takim dodatkowym plusem jest możliwośc kontaktu z Victorem między sesjami, sam namawia do tego aby w tym czasie nie sabotować procesów i wyjaśniać wątpliwości pisemnie jak jakieś się pojawiają.
egeria75
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 31 grudnia 2015, o 10:11

27 lipca 2018, o 21:58

abelarda pisze:
27 lipca 2018, o 21:49
egeria75 pisze:
27 lipca 2018, o 21:33
abelarda pisze:
27 lipca 2018, o 20:50
Nasz administrator Victor pracuje w Katowicach w poradni.
Napisz do niego najlepiej tu PW. Ja korzystam ale w formie internetowej bo tak wolałam z uwagi na dojazdy.
Ma bardzo indywidualne podejście i wielkie doświadczenie, u mnie coś w końcu ruszyło z miejsca odkąd mam z nim spotkania.
A dużo płacisz? Jak to wygląda? Nie wiedziałam, ze victor robi coś takiego.
80 złotych. Ja akurat mam w formie internetowej czyli przez skype. Wygląda to świetnie bo mam połączone to co potrzebuje w jednym. Najpierw sporo informacji o sobie trzeba podać, potem nakreślany jest plan i ćwiczenia pozawczo - behawioralne, tu Vic jest wymagający i pilnuje na każdej sesji aby to co miało być wykonane było wykonane.
Do tego w drugiej części zajęć omawiam tez swoje inne problemy z uwagi na moją dysfunkcjonalną rodzinę i wiele problemów tu i teraz takich decyzyjnych. Czyli w ćwiczeniach się ode mnie wymaga, w innych aspektach dostaje zrozumienie i uczę się akceptacji.
Jest mega ciężko się na początku zapisać i jest to frustrujące dla ludzi jak my (miałam już zrezygnować) ale warto. Najlepsza moja inwestycja w terapiach w życiu.
Takim dodatkowym plusem jest możliwośc kontaktu z Victorem między sesjami, sam namawia do tego aby w tym czasie nie sabotować procesów i wyjaśniać wątpliwości pisemnie jak jakieś się pojawiają.
Dzięki za info!
egeria75
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 31 grudnia 2015, o 10:11

28 lipca 2018, o 23:37

Abelarda wysłałam Ci PW odpisz prosze :D
ODPOWIEDZ