https://www.youtube.com/watch?v=Bgo4EPB8f1Q
Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
Temat muzyczno/relaksujący ;)
-
Vetta
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 82
- Rejestracja: 29 sierpnia 2025, o 22:33
Znam, ale Seal z kolei nie mój klimat.Kelly pisze: ↑14 grudnia 2025, o 13:09Daleko od szosy to jest serial który dopiero spodobał mi się jakieś 3 lata temu oglądając w TV i do dziś oglądam go na stronie cyfrowa.tvp.pl czasem kilka razy w miesiącu:) Uwielbiam!!Vetta pisze: ↑13 grudnia 2025, o 19:08Fajny, lubiłem oglądać jak trafiłem w tv, pamiętam jak przez mgłę, bo za dzieciaka to było. A piosenka ma super początek, ale później jak dla mnie trochę zbyt dynamiczna. Ale ogólnie zgadzam się, spoko rokokoKelly pisze: ↑12 grudnia 2025, o 14:34
Fajny serial to był i piosenka piękna.
A tu "Matki żony i kochanki";
https://www.youtube.com/watch?v=rvE41ypfCq8![]()
Rzeczywiście był taki serialkojarzę piosenkę
![]()
Kelly, a pamiętasz serial "Dalego od szosy"?
Tacy sami a ściana między nami -Lady Pank
https://youtu.be/pyewz3w3pnA?si=r1Kpcw3fd2hBLHPm
Szkoda że nie ma tytułowej piosenki tylko jest muzyczka ale też całkiem fajna.
A tu piosenka Seal-Kiss from a rose.
Bardzo lubię jego piosenki. Znasz?
https://www.youtube.com/watch?v=3-Yh6rnOchs
A Lady Pank też lubię ale rzadko słucham, raczej nie moje klimaty:)
"Daleko od szosy" już słabo pamiętam, bo oglądałem w czasach kiedy telewizor jeszcze miałem, czyli w czasach przed powszechnym internetem
https://youtu.be/uVQx6Frqfx8?si=AOBtJv55jotscrrI saksofon ekstra
