Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Szukam kontaktu w celu współwspierania się

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
lewvsky
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 14 września 2014, o 01:34

14 września 2014, o 01:42

Witam,

Od jakiegoś czasu czytam to forum, bo uważam, że jest bardzo przyjaźnie nastawione.

Od około roku mam pozrywane wszystkie kontakty i dokucza mi samotność. Jeżeli chodzi o moje objawy to już pozaliczałem chyba wszystko co przykre może człowieka spotkać.
Czasami po prostu siedzę sam i nie mogę znaleźć ujścia dla swoich emocji, nie mogę się z nikim tym podzielić. Niestety też im dalej w życie, tym bardziej blokuje mi się możliwość uczęszczania na terapie, poza tym, te terapie są ;fle;

Jeżeli ktoś chciałby nawiązać kontakt, proponuje napisać do mnie prywatną wiadomość, a dalej się ustali.

Jeżeli chodzi o mnie to płeć mężczyzna, wiek 22..

Pozdrawiam wszystkich.
Lula86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 9 października 2014, o 02:21

9 października 2014, o 02:40

hej!Jestem tu nowa:)Jak masz ochote pogadać kiedyś to napisz,też szukam ludzi o podobnych problemach itd.
heh ja też mam bagaż doświadczeń..a jeżeli chodzi o wiek 27 lat,ciut więcej;-)Pozdrawiam Serdecznie:>
Awatar użytkownika
Grześ
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 12 października 2014, o 14:12

12 października 2014, o 19:01

Hej Witaj ! :) Nie jesteś sam ! :) Ja już męcze się z tym cholerstwem 7 lat przy czym diagnozę nerwicy mam od .. pół roku :) Grzesiek 26 lat :) Uszy do góry damy radę z tym cholerstwem niezależnie jak gorsze dni będziemy mieć..!!! ;ok
Jedyne co trzeba zrobić to zająć miejsce w kolejce sukcesu i nie dać się z niej wypchnąć"

“Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz- również masz rację.”

“Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie po prostu jeden, następny raz.”

“Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi.”
Lula86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 9 października 2014, o 02:21

12 października 2014, o 19:04

hej Grzesiu ja tez już od kilku lat z lękami,nerwicą,zaburzeniami osobowości..heh .

-- 12 października 2014, o 19:04 --
aha chyba Tobie pisałam o neurologu...?
Awatar użytkownika
Grześ
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 12 października 2014, o 14:12

12 października 2014, o 19:25

Tak Lula :) wysłałem CI wiadomość prywatną :P Sprawdź skrzynkę :D
Jedyne co trzeba zrobić to zająć miejsce w kolejce sukcesu i nie dać się z niej wypchnąć"

“Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz- również masz rację.”

“Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie po prostu jeden, następny raz.”

“Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi.”
lewvsky
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 14 września 2014, o 01:34

12 października 2014, o 22:07

Cześć Grześ, dzięki, że odpisałeś. Mam już kontakt z Lulu ale tego nigdy za wiele, jak chcesz to pisz.
ODPOWIEDZ