Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Lęk przed niskim ciśnieniem

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
AgnieszkaM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 29 października 2020, o 14:42

22 maja 2024, o 17:41

Hej!
Kolejny konik nerwicowy, jestem niskocisnieniowcem, ale ostatnio moje ciśnienie rozkurczowe potrafi być 50-52. Np. 94/52 i od razu mam ogromny stres, że zaslabne, że jakiś krwotok, że nagle zacznie spadac jeszcze bardziej. Najgorsze jest to, że gdybym nie mierzyłam tego cisnienia to nawet bym nie wiedziała, że takie mam...bo ja tego nie odczuwam bardzo mocno fizycznie... Dodatkowo często mam tą ikonkę że serce bije nierówno....ale może to od tego, że chodzę zdenerwowana, siadam i od razu mierze ciśnienie nie robię przed tym odpoczynku
ODPOWIEDZ