Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Problem z rozmową z ludźmi

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HadeS!
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 4 kwietnia 2020, o 20:19

23 kwietnia 2020, o 21:16

Cześć czy jest to normalne w dd że jakby głos kogoś z kim rozmawiam jest taki głośniejszy , albo jak jest wiele osob to te głosy tak jakby sie zlewają wszystkie nie wiem jak to opisać :DD bardzo dziwne uczucie , myślicie że to przez wyczulone zmysły ? ostatnio nakręciłem sie na schizo ze to dopiero początki i sie troszeczke zaczałem tego bać mimo że wiem podświadomie że schizo nie mam :? zastanawiam sie czy to wynika własnie z tego wyostrzonego zmysłu słuchu , to generalnie występuje sporadycznie tak jakbym był w koszmarze ciężko mi to opisac dokładnie :roll: 17 lat
''Ucz sie z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro" ^^ ;col
Lara
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 26 marca 2019, o 11:04

24 kwietnia 2020, o 10:25

Ja miałam tak samo, teraz tylko momentami się tak mi robi, ten objaw akurat się uspokoił, ale na początku byłam pewna, że to psychoza bo naprawdę tę zmianę realnie słyszałam i odczuwałam. Głos innych osób był silniejszy albo miał inny ton.
Awatar użytkownika
HadeS!
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 4 kwietnia 2020, o 20:19

24 kwietnia 2020, o 12:00

Ja to niestety mam dosyć nasilone dd podczas czegoś takiego jest strasznie mocne ;/
''Ucz sie z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro" ^^ ;col
ODPOWIEDZ