Prośba o pomoc od dzieci alkoholiczek

Czasem ktoś ma potrzebę wstawić ogłoszenie z prośbą o pomoc w ankiecie, zebraniu informacji o zaburzeniu (na potrzeby jakiejś pracy), a także chce wstawić ogłoszenie o jakiejś bezpłatnej formie pomocy (fundacje).
Ten dział jest właśnie po to.
Nie można tutaj wstawiać natomiast reklam własnych for, stron internetowych a także gabinetów terapeutycznych.
Regulamin forum
Jeśli chcesz zareklamować swoje usługi na forum, proszę skontaktuj się z administratorem i uzyskaj zgodę na to oraz dowiedz się o możliwościach.
Kontakt przez prywatną wiadomość bądź mail:
Profil administratora
Email: admin@zaburzeni.pl
ODPOWIEDZ
eewuskaa
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: 9 czerwca 2016, o 17:09

9 czerwca 2016, o 17:23

Dzień dobry,
nie wiem czy wybrałam odpowiedni dział do napisania tego posta- mam nadzieję, że tak : )

Do rzeczy, jestem studentką psychologii na UAM w Poznaniu, piszę pracę magisterską i szukam osób, które mogłyby mi pomóc ukończyć moje studia. Potrzeba mi jeszcze trochę odpowiedzi, każda z nich się dla mnie liczy, także będę bardzo szczęśliwa, jeśli Państwo nie przejdą obok mojego posta obojętnie : )


SZUKAM: dorosłych , którzy mieli mniej niż 10 lat, kiedy ich mama zaczęła nadużywać alkoholu.

Jeśli ktoś z Państwa jest taką osobą, to będę bardzo wdzięczna za wypełnienie dla mnie kwestionariuszy potrzebnych do napisania pracy dyplomowej.
Link do kwestionariuszy : http://goo.gl/forms/GIrU3sUl4m

Kwestionariusze są anonimowe i polegają głównie na zaznaczaniu odpowiedzi na skali, lub określaniu prawda/fałsz. Nie powinny zająć dużo czasu - w zależności od szybkości czytania, zajmują średnio do 30 minut, ale można je wypełniać na raty nie wyłączając przeglądarki.
Raz jeszcze proszę o pomoc.

Gdyby ktoś z Państwa sam nie był dzieckiem alkoholiczki, ale znał takie osoby, to pomocnym dla mnie będzie, jeśli Państwo podeślą tym osobom powyższy link.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości - jestem dostępna praktycznie cały czas pod adresem e-mail: glowczynskaewa@gmail.com

Pozdrawiam ciepło,
Ewa Główczyńska : )
ODPOWIEDZ