Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Niszczący lęk.. Co mi jest?

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

23 września 2014, o 17:32

u mnie to samo..ciagle cos nowego, z jednym dojde do ladu to zaraz jakas mala modyfikacja natrectwa i od nowa sie wkrecam. Ja mam kilka swoich 'ulubionych' tematów..strach, ze jestem psychopata, pedofilem, kanibalem, ze jestem opętana albo, ze mam chorobe psychiczna..i to w roznych konfiguracjach. Kupe lat temu miałam choroby fizyczne na topie.....teraz poleciałam w totalne absurdy. Za duzo horrorów sie naoogladałam+bujna wyobraznia i efekt nerwicowy gotowy
Awatar użytkownika
twist_dance
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2014, o 20:21

23 września 2014, o 17:37

Ja po oglądaniu filmów o demonach i opętaniach też miałam schizę na to, że jakieś czarne moce się na mnie czają. Teraz ulubieńcem mojej nerwicy stała się "ciążą znikąd", bo gdyby jeszcze przez stosunek to co innego...Nie pomyślałas, że może te myśli, które masz wynoszą się poniekąd z oglądanych filmów, wiadomości, czytaniu książek o takiej tematyce? Gdzieś może karmimy nasz umysł lękiem, strachem, śmiercią i stąd się też to bierze.
"Lęki nerwicowe atakują największe wartości ale my bojąc się o nie i pozwalając rządzić stanowi emocjonalnemu i pozwalając mu bezkarnie chorować sobie, tracimy największą wartość – życie, nasze własne życie." -Victor ;witajka
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

23 września 2014, o 17:51

mysle, ze tak wlasnie jest...bo mnie mecza tylko i wylacznie obrazy z filmów, ksiazek, itd...i ciagle sie boje, ze ja bede miala tak samo:/:/ co obejrze, przeczytam ..a mam aktywna nerwice to zaraz to moj mozg ocd obraca w obsesje. Strasznie zaluje, ze katowałam swoj umysl taka makabra...chciałabym umiec sie jakos zdystansowac do tego grrrrr
Awatar użytkownika
twist_dance
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2014, o 20:21

23 września 2014, o 18:28

Dlatego może czas zacząć czytać wesołe książki, oglądać komedie, słuchać wesołej muzyki? Zrobić wszystko żeby o tym nie myśleć i jednocześnie nastrajać się pozytywnymi rzeczami.
"Lęki nerwicowe atakują największe wartości ale my bojąc się o nie i pozwalając rządzić stanowi emocjonalnemu i pozwalając mu bezkarnie chorować sobie, tracimy największą wartość – życie, nasze własne życie." -Victor ;witajka
ODPOWIEDZ