Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

nawrót objawów czy przejściowy stan a może coś sie dzieje

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

5 czerwca 2014, o 11:43

Siemano wszystkim, znów chcę zaznaczyć, że jeśli pisze w złym dziale to admini to niech przerzucą gdzie miejsce tego postu :P

Wczoraj pojechałem z sąsiadem o 5 rano na ryby wstałem o 4:30 śpiąc zaledwie kilka godzin. Tam zaczełem sobie wkręcać, że boli mnie nerka, obraz myślowy przyszedł, że będe w szpitalu itp.
wróciłem o 17, zaraz położyłem się spać. obudziłem się o 20 i dalej potem zasnąłem. spałęm aż do dziś do 10:30 z ogromnym odrealnieniem (jeśli to to) nie czuciem rąk i sennością dalej.
Zaczełem myśleć o tym że może mieć to związek z :
-Guzem w głowie
-Cukrzycą
-Chorobą nerek
-I ogólnie że to związek musi z jakąś chorobą somatyczną mieć.
Cały czas mi teraz sucho w gardle, jestem otępiony i takie mam dziwne samopoczucie.

Czy tak można sie czuć śpiąc tyle godzin?? z czym to może mieć związek( teoretycznie domyślam się ale wiadomo że człowiek się dopytuje bo mając nerwicę to oczywista rzecz staje sie czymś niesamowicie przerażającym.
Już miałęm jechać do lekarza, ale zapisy dopiero na jutro to chyba nawet lepiej.. Nie dawno robiłem sobie podstawowe badania znów i jedyne co mam jak wspominałem na chacie to wysokie trójglicerydy.
No i co mogę więcej dodać czekam na wasze wypowiedzi. Co to może być a może lepiej żebym sie uspokoił co to jest. :?
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

5 czerwca 2014, o 13:21

Moim zdaniem jest to reakcja na rozregulowany zegar biologiczny oraz nakręcenie się co wywołało stan zagrożenia. Jednak mimo tego że spałeś tyle godzin, to są to godziny do których Twój organizm raczej nie jest przyzwyczajony. Dodajmy do tego Twoje ogólne obawy o samopoczucie jak i zastananwianie się jak się czujesz, czy wszystko ok i mamy bombę o nazwie napięcie. Od napięcia to już króciótka droga do drętwień, odrealnienie, senność etc.

Więc ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał ztym lekarzem. Poczekał kilka dni, żadna ztych chorób co wymieniłeś nie pojawia się od tak, a już na pewno nie od myśli. Więc postaraj się trochę do tego zdystansować i zobacz jak się będziesz czuł za 2-3 dni. Jeżeli nie będzie mijało lub się polepszało to wtedy idź do lekarza. Chociaż wątpie by cokolwiek fizycznego Ci dolegało.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
ODPOWIEDZ