głód narkotykowy

W tym dziale rozmawiamy o uzależnieniach. (np. alkoholizm, seksoholizm, hazard, uzależnienie od używek itp.)
Możesz tutaj podzielić się swoim problemem. Wysłuchać innych. Uzyskać poradę.
ODPOWIEDZ
Divam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, o 15:10

15 kwietnia 2016, o 20:57

Czy są tutaj osoby u których głównym problemem jest niemoc przy głodzie narkotykowym? Mówię tutaj już u chroniczne bądź krytycznej fazie uzależnienia gdzie działają wszelkie mechanizmy a ktoś wpadł po uszy. Sama jestem w takiej sytuacji, staram się radzić sobie sposobami z terapii i technikami zmiany myśli miejsca sytuacji i emocji ale nie zawsze to wychodzi. Ma to tez związek z nerwica lękowa dlatego tutaj pisze. Nie chce sobie nic wmawiać jestem pod opieką lekarzy i myślę że wspólne wymienieni się doświadczeniami jest czymś pozytywnym szczególnie ze dzisiaj udało mi się tego dokonać z czego jestem bardzo zadowolona i mogę się tym też podzielić. Jednak czy są tutaj takie osoby albo ktoś kto może rozwinąć temat?
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 876
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

2 lipca 2016, o 19:32

Zależy ile czasu ćpasz, i co ćpasz, zjazdy są ujowe, tutaj podziałą jeden sposób przestać ćpać musisz, iść na terapie jeszcze raz.
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
ODPOWIEDZ