Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Moja mała "spowiedź"

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Davido_1648
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 czerwca 2022, o 11:43

2 czerwca 2022, o 12:06

Witam na forum. Na imię mam Dawid. Postaram się krótko opisać swoją historię. Otóż co przyczyniło się do moich stanów lękowych a w dalszej konsekwencji depresji lękowej? Początek na pewno jest tam gdzie wszystko się zaczyna tzn w domu rodzinnym. Nie będę zanudzał opisywaniem napiszę krótko na tsmten czas surowy ojciec. Następny etap mojego życia wejście ok 10 lat temu w toksyczny związek. Konkretnie toksyczni teściowie. Ani się nie zorientowałem kiedy nie miałem wokół siebie znajomych a w dalszej perspektywie przestrzeni dla siebie. W 2018 roku uwikłałem się w alkoholizm wiadomo forma ucieczki rozładowania napięcia. Trwało to około 3,5 roku. Obecnie od sierpnia 2021 roku nie piję. Nie byłem na żadnej terapii uzależnien natomiast sporo pracy wykonałem z psychologiem i sam w domu. Po odstawieniu alkoholu szybko ujawniły się stany lękowe. Obecnie jestem na terapii behawioralno-poznawczej. Wybrałem się również do psychiatry od około 2 tygodni biorę escitalopram. Początkowo delikatne skutki uboczne typu zawroty głowy, bóle głowy, nudności. Diagnoza psychiatry to depresja lękowa z atakami paniki. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania chętnie odpowiem może ktoś boryka się z podobnym problemem. Moimi celami jakie sobie stawiam to oprócz oczywistego wyjścia z deprechy itp hecy rozwiązanie swojej toksycznej relacji. Jeśli ktoś miałby ochotę się spotkać porozmawiać o swoich podobnych objawach to jestem otwarty. Jestem z woj. Śląskiego.
Toja2
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 4 czerwca 2022, o 19:55

4 czerwca 2022, o 20:05

Cześć. Ja chętnie pogadam ale online
Coucb
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 18 czerwca 2022, o 13:03

18 czerwca 2022, o 14:44

Cześć, dużo ważnych wątków zostało tu poruszonych, ważne aby mieć z kim pogadać w tych gorszych chwilach. Jeśli masz potrzebę porozmawiania z kimś zapraszam na anonimowy czat Coucb.pl można tez do nas zadzwonić pod numer 58 500 88 85 jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12 do 20
ODPOWIEDZ