Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Mam wątpliwości co do DD

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Koki16
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: 30 stycznia 2016, o 20:03

30 stycznia 2016, o 20:28

Hej,moje DD trwa już miesiąc,na początku ataki potem chwila ulgi potem ciagle nakręcanie się i DD 24/h od 27 biorę Asertin czuje jakaś ulgę i coraz cześciej brak DD ale obawiam się jednego.Czesto mam uczucie braku stresu...czuje swój dotyk,wiem ze kontaktuje,wiem co się dzieje ale mam uczucie cholernej nieobecności to znaczy czuje jakbym wszystko robiła z automatu...bez emocji...zachowuje się normalnie ale to co czuje w środku jest nie doznesienia obawiam się ze tak będzie cały czas i będzie coraz gorzej...u mnie DD zaczęło się zapaleniem.... :/ w chwilach ataków nie wiem jak wyglądało normalne życie mam straszne uczucie niepewności czy coś co się stało było prawda.Niby nie stresuje się,ale i tak czuje się jakbym nie była człowiekiem.Czy to nadal DD ? Od kiedy biorę tabletki niby wszystko wróciło do normy a jednak jakby coś zostało...

-- 30 stycznia 2016, o 20:28 --
Do tego mam uczucie ze nie ma czegoś takiego jak ,,normalne życie,,jakbym była w takim stanie od początku...
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

30 stycznia 2016, o 20:38

Koki16-tak to nadal dd nie bój się tego nie panikuj , czytaj artykuły na forum , słuchaj nagrań , to wszystko minie ale na to trzeba czasu , spokojne wszystko wróci do normalności .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
ODPOWIEDZ