Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

jak rzucić fajki

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
martynka
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 10 marca 2014, o 22:12

24 września 2015, o 22:03

Jak w temacie, tylko jest pewien problem - normalne hehe. Jak staram się nie palić to czuję taką silną potrzebę zapalenia fajki, że prawie mam atak paniki więc pale dalej, bo nie czuję tego bezpieczeństwa pozornego. Chcę rzucić, a nie potrafię przez lęk, jak nie palę to on się nasila, kurczę nie myślałam, że to tak ciężko, jakieś rady? W sumie nie palę dużo, bo z 6 dziennie ale nie chcę w ogóle ale chyba nie potrafię albo boję się życia bez peta....
darekp
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 17 listopada 2014, o 15:05

24 września 2015, o 22:18

No przy nerwicy ciezej jest rzucic. Ale przestalem palic bo sobie wkrecilem kiedys ze dostane od tego choroby :D moze sprobuj? ;p

Ale mialem maly problem z tym bo palilem dosc dlugo i sporo, wiec stosowalem mietusy wtedy kiedy mialem ochote na fajke, i palilem coraz mniej, nie rzucilem nagle, po prostu nie moglem.
Przygotuj sie na to ze sie wiecej chce jesc, wiec mietusy, jakies wafle ryzowe aby ni eopychac sie za bardzo :)
martynka
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 10 marca 2014, o 22:12

24 września 2015, o 22:27

Problem jest w tym, że czuje to jest silniejsze ode mnie to cholerne uzależnienie.
Awatar użytkownika
harii
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 19:41

24 września 2015, o 22:29

ja zawsze rzucałem tu i teraz :D, teraz znow jestem w sidlach nalogu i jutro mu pokażę kto tu rządzi
darekp
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 17 listopada 2014, o 15:05

24 września 2015, o 22:29

w sumie zawsze sie tak czuje ze to jest silniejsze, chyba jak w nerwicy, powolne przekonywanie... :) no ja nie umialem rzucic od razu wiec cos w tym jest :)
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

24 września 2015, o 22:49

No ja też borykam się z tym problemem i niestety ciężko jest mi rzucic, aczkolwiek próbuje palę mało,i jest u mnie tak ze mam stracha przed zapaleniem papierosa ze np.dostane zawału albo jakieś palpitacji, czyli boję się palić, a nie potrafię rzucic.
COCO JUMBO I DO PRZODU
ODPOWIEDZ