Dzięki, że jesteście :)

Czyli nie objawy, nie historie, nie porady ale rozmowy na tematy pośrednio bądź bezpośrednio związane z derealizacją.
Regulamin forum
W tym dziale nie piszemy objawów, historii, wątpliwości dotyczących samej DD i jej leczenia.
Tutaj rozmawiamy na tematy ogólnie powiązane z derealizacją.
ODPOWIEDZ
Freja
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 4 czerwca 2014, o 08:01

4 czerwca 2014, o 10:04

Na ten moment akurat wychodzę w sumie na prostą po kryzysie sprzed miesiąca. Raz na 1-2 dni dokucza mi jakiś niepokój / umiarkowana smutność i doszłam do wniosku, że pogadanie sobie tutaj może być jednym ze sposobów na to, by przestać kontemplować swoje niepokoje.

Ale jakiś rok temu, jak zafundowałam sobie 3 lata ostrej jazdy bez urlopu i pierwszy raz w życiu tak przegrzałam sobie kabelki, że zobaczyłam jak świat wygląda po derealizacji, to wesoło nie było i dopiero dzięki takim miejscom jak to, dowiedziałam się, co mi się właściwie robi i dotarło do mnie, że wcale nie zaczynam wariować :)

W tym roku miałam powtórkę, ale w sumie lajtową. Śmierć czwartego kota + wojna krymska + przeziębienie + coś tam jeszcze = deprecha + derealizacja.

p.s. Widzę, że wiele osób potrafi tu podejść z humorem do swoich objawów i to jest chyba najlepsza strategia. A poza tym, dawno się już tak nie uśmiałam jak po historii człowieka, który z DD wędrował od egzorcysty do bioenergomistrza świata :) Za co mu serdecznie dziękuję. Zatem od niego i od wszystkich pozostałych (oraz od Szwejka) postaram się uczyć, jak przeżyć nerwicę z humorem :)
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1754
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

4 czerwca 2014, o 10:32

Masz racje, najlepiej osmieszac to bo w sumie jak wiemy nic sie nie dzieje, jedynie sie cierpi przez objawy ale strategia humoru co do swoich "odchylow" jest lepsza niz ciagle narzekanie :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ