Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Drażniącę ręce... syndrom niespokojnych dłoni :D

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
kanik
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 19 listopada 2014, o 11:06

11 grudnia 2015, o 17:00

Cześć,
masakra, jak dawno nie pisałem tutaj :D Powiem Wam, że znikła praktycznie całośc objawów które miałem. Czasem się coś zjawi ale to zlewam. Ale cały czas mam dziwne coś z dłońmi. Nie moge ich swobodnie pozostawić, żeby nie dotykały niczego, bo mi zaczynają jakby mrowić. I albo muszę mieć coś w dłoniach, albo musze je miec zlaczone ze soba. Po to zbey nie byly swobodnie, bo czuje to niby mrowienie i slabnace czucie, jakbym nie byl w stanie sprecyzowac ich polozenia bez patrzenia na nie i bez trzymania czegos w dloniach. Mam to prawie ze od poczatku DD, chociaz teraz to juz jedyne co mi z tego DD praktycznie zostalo. Pisalem o tym w niejednym temacie pewnie ;) ale moze ktos cos nowego podpowie. Wiem, zeby olewac jak wszytsko co w DD jest.
"Wierzę, że najlepsze jest jeszcze przed nami..."

"Powoli wchodź po swej drabinie... I konsekwentnie rób to co sobie założyłeś... Wiem, że jest trudno, lecz jeśli nie złamiesz schematów... Tylko przez lornetkę zobaczysz drogę do lepszych czasów"

"Chcę – za bardzo... i teraz miałbym się poddać?...Nie – za bardzo...Czuje – za bardzo...Wiem – za bardzo, ."

Radek_88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2015, o 00:49

22 grudnia 2015, o 01:40

Czesc mam podobny problem ale odretwienie calej reki musze miec caly czas zajete rece .Czaami obudze sie w nocy to nawet nie moge podniesc reki dretwieje z niewiadomego powodu mimo ze na niej nie spie a konsekwencja tego jest zaraz stres panika i wszyscy wiedza co dalej .... Na poczatku to byl koszmar ale ostatnimy czasy jakos sobie z tym radze.
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

22 grudnia 2015, o 07:35

Kanik i Radek 88 , ja też miałam takie objawy nerwicy , nic z tym nie robiłam i minęły ale myślę że dobrze brać magnez , jeść gorzką czekoladę i banany , ogólnie warto zdrowo się odżywiać .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Radek_88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2015, o 00:49

22 grudnia 2015, o 13:25

Schanis22 szukalem tego magnezu jaki radzilas ale nie znalazlem zakupilem jakis inny w formie tabletek musujacych mam nadzieje ze cos pomoga :) ale jabys mi podala firme tego magnezu co mowilas to moze znalazl bym na necie.
kanik
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 19 listopada 2014, o 11:06

22 grudnia 2015, o 21:34

ja od kilku dni olewam ręce, nei zwracam uwagi na to "kiedy muszę cos nimi robic" i powiem ze jest spoko nawet :D Najlepiej sie czuje, jak mam lapska w kieszeni, albo w rekawiczkach, czy tam jak cos nimi robie ;)
Ogólnie z całą nerwicą już wygrałem tym sposobem - nie zwracac uwagi i nie skupiac sie na tym... tylko male pierwiastki tej nerwicy mi zostaly, ale moge Wam wsyztskim powiedziec DA SIĘ :D
"Wierzę, że najlepsze jest jeszcze przed nami..."

"Powoli wchodź po swej drabinie... I konsekwentnie rób to co sobie założyłeś... Wiem, że jest trudno, lecz jeśli nie złamiesz schematów... Tylko przez lornetkę zobaczysz drogę do lepszych czasów"

"Chcę – za bardzo... i teraz miałbym się poddać?...Nie – za bardzo...Czuje – za bardzo...Wiem – za bardzo, ."

Radek_88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2015, o 00:49

23 grudnia 2015, o 10:11

Da sie napewno teraz tez o wiele lepiej sobie z tym radze niz jeszcze pare lat temu jak podczas ataku lecialem jak najpredzej do szpitala uslyszec ze nic mi nie jest.Najgorzej jak nie ma zajecia jak czasami siedze sam w domu ze swoimi myslami i tylko sam siebie nakrecam .....z tymi rekoma w kieszeni to tobry patent ja czesto biore cos co moge gniesc wykrecac przez caly dzien.
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

23 grudnia 2015, o 10:14

Radek_88 pisze:Da sie napewno teraz tez o wiele lepiej sobie z tym radze niz jeszcze pare lat temu jak podczas ataku lecialem jak najpredzej do szpitala uslyszec ze nic mi nie jest.Najgorzej jak nie ma zajecia jak czasami siedze sam w domu ze swoimi myslami i tylko sam siebie nakrecam .....z tymi rekoma w kieszeni to tobry patent ja czesto biore cos co moge gniesc wykrecac przez caly dzien.
Radek to jest neomag stres firmy Aflofarm .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Awatar użytkownika
marianna
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2070
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, o 23:47

23 grudnia 2015, o 10:33

Ja też to miałam, zwłaszcza jak wyszłam z domu w dd, a wtedy specjalnie jedźiłam na miasto do tłumu ludzi żeby samej
sobie pokazać że mogę;) Pamietam że w autubusie to myślałam że szlag mnie trafi z tymi rękami i że tak już zawsze będzie
a ja od tego zwariuje;)
(Podobnie miałam też z noogami)
*** JEŚLI KTOŚ MI ODPOWIADA TO "CYTUJCIE" BO JA POTEM GUBIĘ WĄTKI ***

http://www.zaburzeni.pl/25-etapow-trwania-nerwicy-wg-kamienia-t4347.html
http://www.zaburzeni.pl/spis-tresci-autorami-t4728.html
STRACH PRZED UTRATĄ KONTROLI ITD:
http://www.zaburzeni.pl/strach-przed-smiercia-szalenstwem-i-utrata-kontroli-t427.html
VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=8KrCjT6b1VI&feature=youtu.be
SPIS MYSLI NATRETNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/zbior-naszych-natretnych-mysli-i-obrazow-myslowych-t4038.html
SPIS OBJAWOW SOMETYCZNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/nerwica-objawy-mala-encyklopedia-naszych-objawow-wpisz-sie-t3492.html
kanik
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 19 listopada 2014, o 11:06

23 grudnia 2015, o 16:18

mnie rece draznia... jak mam je swobodnie to mam wrazenie jakbym ich nie czul... skupiam sie na nich i automatycznie ejst gorzej ;) ale nic olewajmy wszytsko, jakos bedzie :D
"Wierzę, że najlepsze jest jeszcze przed nami..."

"Powoli wchodź po swej drabinie... I konsekwentnie rób to co sobie założyłeś... Wiem, że jest trudno, lecz jeśli nie złamiesz schematów... Tylko przez lornetkę zobaczysz drogę do lepszych czasów"

"Chcę – za bardzo... i teraz miałbym się poddać?...Nie – za bardzo...Czuje – za bardzo...Wiem – za bardzo, ."

ODPOWIEDZ