Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dlaczego tak śnieży jaki powod jest tego ??

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Magnetowid
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 8 lutego 2020, o 15:56

3 marca 2020, o 13:19

Witam chcialem sie zapytac skad ten snieg optyczny . Dlaczego on występuje w dd czy to reakcja na lek ?? Nie rozumiem dlaczego tak sniezy czym to wywołane co sie dzieje ze to występuje moze ktos to wyjasnic ??:)
Awatar użytkownika
lubieplacki13
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 495
Rejestracja: 14 listopada 2019, o 21:50

3 marca 2020, o 13:45

A dlaczego niektórzy mają kołatania serca, niektórzy świąd i skurcze, niektórzy duszności i odruchy wymiotne? Taka jest po prostu reakcja na stres, pewnie jest w tym jakieś uzasadnienie w reakcji walcz lub uciekaj, ale dociekanie myślę, że nie ma sensu, czy naprawdę to coś zmieni, jak się dowiesz? Moja teoria jest taka, że wzrom jest bardziej wyostrzony w nerwicy jako mechanizm reakcji walcz lub uciekaj, może to być efekt uboczny wypatrzonego wzroku na przykład.
/przerwa od forum
Magnetowid
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 8 lutego 2020, o 15:56

3 marca 2020, o 15:57

Strasznie mnie nakreca ten snieg niby na przedmiotach w ktorych go wcześniej widzialem byl grubszy tak jak by:) teraz sie rozdrobnil na większe mniejsze czesci najbardziej go widze w szarowce na drzewach szczegolnosci na iglastych :/
mrunban
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 28 października 2019, o 03:01

3 marca 2020, o 16:23

Jak mnie teraz nachodzą myśli czemu mam tak, czemu inaczej to pytam siebie a czemu nie? Trudno się pogodzić w zaburzeniach z tymi wszystkimi objawami i chyba czasem warto zacząć robić to na siłę, na przekór. Trochę mi to ostatnio wychodzi dlatego polecam bo i tak z tym nic nie zrobisz, będzie miało ci snieżyć to będzie śnieżyło
Anettta26
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 20 lutego 2019, o 09:08

9 marca 2020, o 08:19

Ja także mam śnieg optyczny. Wariuje od tego. Nie potrafię normalnie żyć. Jeszcze mam pracę przy kompie i to mnie wykańcza. Także rozumiem co czujesz. Możemy popisać na priv o tym 😔
ODPOWIEDZ