Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Derealizacja plus natrętne myśli

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rozszczepiona
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 listopada 2014, o 17:47

22 listopada 2015, o 22:55

Hej. Męczę się z derealką już ponad roku plus natrętnymi myślami, ale niedotyczącymi derealizacji. Sama nie wiem co jest gorsze ta derealka czy natrętne myśli. Czy jedno jest powiązane z drugim? Pewnie tak. Ciągle żyję w stresie, nie umiem normalnie nawiązać kontaktów, ale nic dziwnego skoro jest jakby zaklęta. Żyję w innej rzeczywistości. Mam już dość wszystkiego. Chwilami czuję się bezsilna. Zwłaszcza ostatnio dużo płaczę. Nie wiem już jak ugryźć ten problem. Niedawno zaczęłam chodzić na terapię. Leki antypsychotyczne biorę kilka miesięcy. Nie widzę poprawy... Co robić?
Możesz się ze sobą zaprzyjaźnić, polubić sny koszmarne, osaczenie przez ciało czy
niezależne impulsy.
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

24 listopada 2015, o 23:00

Dla mnie od razu widac ze skoro pytasz czy natrety moga byc zwiazane z derealizacja to to pokazuje, ze nie do konca masz taka dobra wiedze o tym jak dziala nerwica, natrectwa i stany odrealnienia.
A moim zdaniem to jest mega wazne aby zaczac sie do tych zjawisk samych w sobie odnosic sie inaczej, z akceptacja i zrozumieniem.
I to masz w sumie wszystko zapodane na tacy w pierwszym dziale na forum, goraco polecam sie uswiadomic na maksa. Mnie tak naprawde to pomoglo samo w sobie.
A co do reszty to mysle ze pewnie trzeba spojrzec szerzej na jakis problem ktory zapewne odgrywa znaczenie u ciebie, moze jakies zachowania, cechy osobowe ktore cie destabilizuja a to wyjdzie ci na terapii lub wtedy gdy spojrzysz na to z jakas wiedza o zachowaniach ludzi (chocby nabyta w sieci czy ksiazkach).
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
Awatar użytkownika
b00s123
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 362
Rejestracja: 5 października 2014, o 20:45

24 listopada 2015, o 23:13

czemu akurat leki antypsychotyczne jeżeli chodzi o neuroleptyki bo one same mogą też powodować DD chociaż bardziej przymulą ,,,
Czytaj artykuły bo musisz ogarnąć sam mechanizm co i jak : )
"Wola psychiki daje wyniki"
ODPOWIEDZ