Czuje się lepiej, ale to nadal nie to co kiedys

Tutaj opisujemy naszą drogę do zdrowia. Dzielimy się naszą zakończoną - happy endem - historią z derealizacją, depersonalizacją, dając innym nadzieję i pokazując, że to jest możliwe!
Wpisujemy także tutaj naszą drogę jaką się leczymy, co robimy aby tego się pozbyć.
Jednakże objawy, wątpliwości co do objawów, historie wpisujemy piętro wyżej.
Regulamin forum
Uwaga! Prośba dotycząca tworzenia wątków.
Wszyscy użytkownicy, którzy zamieszczają w tym dziale wątek dotyczący swojego wyzdrowienia, proszeni są w wypadku gdy nowy temat dotyczy dojścia do pełni zdrowia, aby do tytułu tematu dopisywali: Wyleczony/ona
Pozwoli to na rozróżnienie tematów osób, które w pełni wyzdrowiały od tych, którzy czują się lepiej oraz tych którzy opisują swoją obecną walkę.
Przykładowo Ania chce podzielić się swoim pełnym wyzdrowieniem, tworzy nowy temat o tytule:
"Ania dzieli się szczęściem" i dopisuje do tego Wyleczona - "Ania dzieli się szczęściem.Wyleczona". Osoby, które chcą opisać swoje lepsze samopoczucie, bądź postępy w leczeniu nie dodają tej końcówki.
ODPOWIEDZ
smutna111
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 16 stycznia 2018, o 16:04

27 stycznia 2018, o 21:34

Witam ponownie!
Ogolnie to mam kilka pytań i chce wam powiedzieć jak się teraz czuje. Od niedawna mam wrażenie ze czuje sie lepiej znaczy juz mniej o tym myślę, staram sie to olewac i wiem ze to zaakceptowalam znaczy nadal ciężko pracuje żeby to akceptować jeszcze bardziej ogolnie jest mniej stresu a jak jest to go od razu pokonuje są chwile takie ze myśli natretne i egzystencjalne przychodzą ale sie ich pozbywam tylko co mnie martwi nadal ze juz jest taka poprawa juz się czuje lepiej a nadal to widzenie na świat jest nieralne i inne czasami mnie to przytlacza ale walcze z tym. Myslicie ze będzie lepiej? Jak będę nad sobą jeszcze bardziej pracować to wyjde z tego w100%? Po prostu nie mogę się poddawać !! To sobie pójdzie !! Chce od was usłyszeć ze ro kiedyś minie.
Awatar użytkownika
witorrr98
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1279
Rejestracja: 17 października 2017, o 23:08

27 stycznia 2018, o 21:59

Na początek radzę Ci nie oczekiwać od swojego samopoczucia zbyt dużo i "czuć się się teraz" i "delektować się swoim poczuciem, a może powiedziałbym czuć się tym na 100%".Sam to trenuję.Bo prawdziwe szczęście może być o 180 stopni inne niż sobie możesz je wyobrażać.Może ono przyjść w nerwica zarówno jak i poza nią.
Pozdrawiam.
"Twój stan psychiczny, to suma wszystkich minut, które poświęciłeś na jego pielęgnacje"-witorr98
"Nie ma złych emocji, są tylko złe proporcje"-witorrr98
"Lojalność i wierność są nic nie warte, jeśli kierujemy je do osób, które jej nie szanują"-witorr98
"Nie osiągniesz tego, co chcesz, osiągniesz to, co wypracujesz"
"Należy tak organizować życie, aby każda chwila była ważna"
"Pamiętaj o drobiazgach, a wielkie rzeczy same się ułożą"
ODPOWIEDZ