Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Cześć jestem Oskar

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

25 lutego 2022, o 09:18

Cześć wszystkim, opiszę swoją sytuację.
Dnia 14.01 11:30 pojechałem na test około godziny 16:00 poczułem straszny lęk, nie wiedziałem co się dzieje. Potem szukałem czy jest jakaś substancja na tym patyczku PCR, ciągle szukałem co covid powoduje. W nocy miałem straszne dreszcze, na drugi dzień brak smaku, węchu, katar, ból głowy (brak gorączki) Odrelnienie (tak mi się wydaje) potem cały czas bezsenność bałem się że zaraz umrę. Dziś lepiej się trochę czuję, ale dalej nie to samo... Bo ja myślę że to od covida, lub substancji na patyczku. Byłem u psychiatry i powiedział mi że mam nerwicę. Ciągle z rana czuję się że to nie to...dodam że w domu jest dobrze, ale jak wychodzę z domu robi się wielki problem.
HysSpodGory
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 25 października 2021, o 19:11

25 lutego 2022, o 11:29

Fabrizo pisze:
25 lutego 2022, o 09:18
Cześć wszystkim, opiszę swoją sytuację.
Dnia 14.01 11:30 pojechałem na test około godziny 16:00 poczułem straszny lęk, nie wiedziałem co się dzieje. Potem szukałem czy jest jakaś substancja na tym patyczku PCR, ciągle szukałem co covid powoduje. W nocy miałem straszne dreszcze, na drugi dzień brak smaku, węchu, katar, ból głowy (brak gorączki) Odrelnienie (tak mi się wydaje) potem cały czas bezsenność bałem się że zaraz umrę. Dziś lepiej się trochę czuję, ale dalej nie to samo... Bo ja myślę że to od covida, lub substancji na patyczku. Byłem u psychiatry i powiedział mi że mam nerwicę. Ciągle z rana czuję się że to nie to...dodam że w domu jest dobrze, ale jak wychodzę z domu robi się wielki problem.
Porob badania, bo na pierwszy rzut oka nie sa to typowe objawy nerwicowe, choc przy zaburzonych emocjach moga sie pojawiac. Zycze powodzenia i wyzdrowienia. Jesli nie wyjdzie nic, to masz nerwice najpewniej.
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

25 lutego 2022, o 13:39

Jak leczyć nerwicę? Bo psychotropów nie chce brać
HysSpodGory
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 25 października 2021, o 19:11

25 lutego 2022, o 14:29

Fabrizo pisze:
25 lutego 2022, o 13:39
Jak leczyć nerwicę? Bo psychotropów nie chce brać
Kanał zaburzeni.pl na YouTube, maja rady jak wyjsc z nerwicy lękowej. Do tego mozesz na terapie isc.

Ja osobiscie zaczalem od długich spacerow i lepszego jedzenia, nie tykam tez srodkow psychoaktywnych, ktore doprowadzily do moich lękow. Porzucilem w wiekszosci zajecie, ktore mnie bardzo stresowalo.

Musisz sam wiedziec, co jest dla Ciebie dobre. Ja odstawiam tez psychotrop, ktory niestety byl nietrafiony i poglebial lęki i zaburzenia widzenia i somaty.
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

25 lutego 2022, o 21:25

Jestem nie zaszczepiony, czy ktoś też niezaszczepiony miał test PCR? I po tym teście miał właśnie lęki brak smaku węchu itd? Bez gorączki...
Ewa90
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 19 stycznia 2022, o 21:23

25 lutego 2022, o 21:49

Jeśli nie czujesz smaku węchu to ,to covid ale nie ma czym się przejmować jedni przechodzą go gorzej inni lepiej. Też nie jestem zaszczepiona i nie zamierzam
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

25 lutego 2022, o 21:58

Ewa czy mogę się z tobą jakoś skontaktować?
Dawid1337
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 20 marca 2020, o 02:38

26 lutego 2022, o 00:23

2 miesiące temu też przechodziłem COVID bez szczepienia. Co do węchu i smaku to nie miałem go nawet dość długo po chorobie. Aktualnie znowu mnie jakieś choróbsko wzięło i nie wiem czy to nie znowu COVID bo objawy podobne, ale nie idę już znowu na test. Gorączki też nie miałem, ale ogólnie byłem tak rozbity a sił na cokolwiek brak. Staraj się nie myśleć za bardzo o tym i będzie ok.
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

26 lutego 2022, o 19:58

Pytanie mam do nie zaszczepionych czy ktoś nie robił test PCR? I miał objawy? Czy ktoś robił test PCR i dopiero były objawy. Bo ja nie skupiając się na chorobie po teście PCR 4 godziny po dostałem strasznego lęku! Czy ktoś też tak miał?
Awatar użytkownika
nat
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 6 marca 2018, o 16:30

26 lutego 2022, o 22:11

Myślę, że po prostu lęk przed zachorowaniem na Covid mógł wywołać u Ciebie takie objawy. Miałeś pozytywny wynik testu ? Moze tak bardzo bałeś się zachorować, że wzbudziło to u Ciebie lęki oraz zaburzenia nerwicowe. Ja przeszłam Covid w listopadzie 2020 i długi czas po moje samopoczucie nie było idealne. Nie jestem zaszczepiona, nie robiłam testu i miałam objawy. Nie musisz się skupiać na czymś by dostać lęku.
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

26 lutego 2022, o 22:54

Czyli miałaś lęki po covid? I dd? Bo ja czuję jakbym miał dd.i.jest mi ciężko od 14.01
Awatar użytkownika
nat
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 6 marca 2018, o 16:30

27 lutego 2022, o 06:27

Nie, po covid nie miałam lęków, akurat nie wzbudzał u mnie on żadnych obaw, ale jeśli Ty bałeś się zachorować to mogło to wywołać u Ciebie stany lękowe.
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

27 lutego 2022, o 10:53

HysSpodGory pisze:
25 lutego 2022, o 11:29
Fabrizo pisze:
25 lutego 2022, o 09:18
Cześć wszystkim, opiszę swoją sytuację.
Dnia 14.01 11:30 pojechałem na test około godziny 16:00 poczułem straszny lęk, nie wiedziałem co się dzieje. Potem szukałem czy jest jakaś substancja na tym patyczku PCR, ciągle szukałem co covid powoduje. W nocy miałem straszne dreszcze, na drugi dzień brak smaku, węchu, katar, ból głowy (brak gorączki) Odrelnienie (tak mi się wydaje) potem cały czas bezsenność bałem się że zaraz umrę. Dziś lepiej się trochę czuję, ale dalej nie to samo... Bo ja myślę że to od covida, lub substancji na patyczku. Byłem u psychiatry i powiedział mi że mam nerwicę. Ciągle z rana czuję się że to nie to...dodam że w domu jest dobrze, ale jak wychodzę z domu robi się wielki problem.
Porob badania, bo na pierwszy rzut oka nie sa to typowe objawy nerwicowe, choc przy zaburzonych emocjach moga sie pojawiac. Zycze powodzenia i wyzdrowienia. Jesli nie wyjdzie nic, to masz nerwice najpewniej.
Właśnie, ja nie mam nerwicy na 100% to ten covid lub substancja która była na tym jebanym patyczku... Jestem 100% pewny dużo osób ma takie objawy jak ja... Czyli coś takiego jak dd po Covid. Jakie jeszcze badania powinienem zrobić? Zrobiłem Badania krwi i wszystko jest git... Myślę że ten covid coś w głowie powoduje... Zrobić rezonans głowy czy lepiej EEG?
Fabrizo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 lutego 2022, o 01:07

3 marca 2022, o 15:16

Czy ktoś miał takjakby odrealnienie od Covid-19? Bo już wyzdrowiałem, ale czuję się inaczej niż przed zachorowaniem :(
ODPOWIEDZ