Chudnięcie w nerwicy

Forum dotyczące zaburzeń odżywiania.
Julcia66
Zarejestrowany Użytkownik

21 kwietnia 2019, o 08:25

Dlatego w pierwszej kolejności badania na wszystko bo chudnięcie świadczy często o chorobie.U mnie okazało się że jej nie ma choć jeszcze zrobię echo (z racji boli w klatce i innych sercowych jazd) spirometrię i laryngolog (miałam problemy z nosem operacje i takie tam)
Awatar użytkownika
SCIBEK849
Odważny i aktywny forumowicz

21 kwietnia 2019, o 12:23

Mam lek sulpiryd, a on wspomaga tycie :)
poza tym mimo stresu i tego ja zawsze bardzo lubie jeść + mimo dd chodzę na siłkę to to jest normalne, że troche przytyje :D
Awatar użytkownika
Nerwowy
Hardcorowy "Ryzykant" Forum

26 kwietnia 2019, o 09:03

Ja w nerwicy przytyłem 8 kilo, ale każdy inaczej reaguje na stres. Jedni mało jedzą, a inny wcinają więcej. To chyba bardzo indywidualna sprawa. Jak masz dobre wyniki krwi to na pewno wszystko w porządku.
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

“Nie mogę się lękać. Strach zabija umysł. Strach jest małą śmiercią, która niesie ze sobą całkowite unicestwienie. Stawię mu czoło. Pozwolę, aby zalał mnie i przelał się przeze mnie, a kiedy odpłynie, obrócę oko swej jaźni i spojrzę na jego drogę. Tam, gdzie przeszedł strach, nie będzie już nic. Zostanę tylko ja.” Frank Herbert, Diuna
ODPOWIEDZ