Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Chcę się przywitać- Monika :)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monika78
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sierpnia 2018, o 11:59

21 sierpnia 2018, o 21:39

Witajcie,
jestem po raz "enty" w ramionach nerwicy. Myślę, ze przyczepiła się do mnie..... około 20 lat temu. Oczywiście z różnym nasileniem (mogłabym książkę napisać). Niby odpuszczała ale jednak tylko niby jak się okazuje na przestrzeni tyylu lat.
Zeszły rok był przełomowy, w czerwcu zbankrutowala nasza firma zostawiając na pamiątkę stertę długów, w sierpniu umarł mój 45letni brat, w listopadzie wyjechał do Anglii mąż/ojciec informując mnie rano, ze wieczorem ma samolot.
Rozpacz, wycieńczenie, złość, strach x 100.
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to wszystko się stało w przeciągu pół roku.
Nerwica wybrała styczeń tego roku na remisję- pokazała twarz od strony, z której jeszcze jej nie znałam.
Chce być tu z Wami, czytać, radzić, doradzać, śmiać się, jak najmniej płakać, oby z sukcesem radzić sobie z tą wiedźmą :)) .
Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 21:44

21 sierpnia 2018, o 21:42

Cześć Monika :) Życzę Ci żebyś już niedługo mogła się uśmiechnąć do wspomnień tych wszystkich trudnych doświadczeń ze świadomością, że zyskałas zupełnie nowy rodzaj sily :) Trzymam kciuki za Ciebie!
"Nie pytaj, czego potrzebuje świat. Zapytaj raczej, co sprawia, że ożywasz, i zrób to.
Bo to, czego świat potrzebuje, to ludzie, którzy budzą się do życia."
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

21 sierpnia 2018, o 21:42

Witaj Moniko,

Dzielna babka jesteś, dużo ostatnio przeszłaś, ale pamiętaj, że też masz prawo do słabości. Do łez, do smutku, złości i rozpaczy. Musisz dać sobie czas, jedynie nerwicy nie poświęcaj zbyt wiele czasu. Miło, że jesteś z nami! :friend:
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
alicjac
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 12 maja 2017, o 17:21

21 sierpnia 2018, o 21:45

Witaj, rozgośćsie na forum i czerp z zasobów skarbicy wiedzy😊
Życzę Ci dużo wytrwałości i cierpliwość byś zawsze pamiętała, że po każdej burzy wschodzi słońce i nic nie trwa wiecznie zły czas również . Powodzenia
tapurka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 574
Rejestracja: 15 czerwca 2018, o 17:51

21 sierpnia 2018, o 21:45

Dobrze że znalazłaś to forum :) wiele przeszłaś, jesteś silna, napewno z nerwicą sobie poradzisz!
you infected my blood
Awatar użytkownika
monika78
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sierpnia 2018, o 11:59

22 sierpnia 2018, o 07:23

Dziękuje za przywitanie 🙂. Wierze,ze miejsca takie jak to potrafią pomoc więcej niż nie jeden psycholog. Miałam już kiedyś okazje się o tym przekonać. Z sideł duszności ( takich do posr..ia) wycisgneli mnie właśnie forumowicze 😀. Przeszlam duzo, za duzo jak na tak krotki czas. Jyz wtedy myslalam- ciekawe jaka będzie „cena” za ten koszmar, który się dzieje. Sama nie potrafie zrozumieć jak można łączyć dwie cechy, które mam: sile i odwagę na zewnątrz i tak olbrzymi lęk w duszy. Większość widzi mnie jako przebojowa silaczkę a ja tak na prawdę jestem nadwrażliwa neurotyczką 😖
Awatar użytkownika
Formenos
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 14 maja 2018, o 08:37

22 sierpnia 2018, o 07:45

Hej Monika,

po takim półroczu nawet największy twardziel poczułby objawy stresu - nic w tym dziwnego, że i Ty je poczułaś ;-)

Witamy serdecznie! :-)
"A Ci, którzy tańczyli zostali uznani za szalonych przez Tych, którzy nie słyszeli muzyki"
ODPOWIEDZ