Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Różne bóle brzucha, żołądka i pleców.

Dział poświęcony depresji, dystymii, stanom depresyjnym.
Zamieszczamy własne przeżycia, objawy depresji i podobnych jej zaburzeń.
Próbujemy razem stawić temu czoła.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ck2023
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 listopada 2023, o 12:04

13 maja 2025, o 23:01

Czy mieliście lub macie bóle brzucha, które lokują się w jednym miejscu, uczucie rozstrojenia żołądka a przy tym np. bóle pleców? Z tym tematem walczę już długo czas. Ból przychodzi i wraca i każdy dzień jest inny. Ból pleców jest taki, jakby skóra paliła i była mega skurczona co sprawia ból i ograniczenie przy schylaniu i wykręcaniu. Bywają dno że to wszystko ucieka i ledwo to czuć. Gdy przychodzą te bóle czuję stres i niepokój co napędza wszystkie objawy.
Małe kroki, które robisz do przodu są lepsze niż duże, które tylko planujesz
Ha-na
Nowy Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31 października 2025, o 12:00

31 października 2025, o 13:35

Sprawdź polączenie z nerwicą. Są jakieś leki, które oddziaływują tylko na somatyczne efekty nerwicy, ale nigdy tego nie brałam, nie wiem czy to sie nie nazywa beta blokery czy jakos tak. Najlepiej dopytac lekarza.
ODPOWIEDZ