Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Wyzdrowiałem z nerwicy lękowej

Tutaj lokujemy brudy z forum, tematy off-topowe albo niezgodne z regulaminem (jeżeli nie zostały całkowicie usunięte)
Zablokowany
Tomas
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 15:01

20 czerwca 2010, o 15:11

Witam myślę, że brakuje tutaj tematu o tym że ktoś wyzdrowiał z nerwicy lękowej że miał ataki paniczne, agorafobie i różne objawy a jednak wyszedł z tego.
Myślę że taki temat jest potrzebny ale tez możliwe że jeszcze nikt na forum nie wyszedł z nerwicy dlatego a chęcią wpisze się pierwszy.
Dobrze by było opisac w jaki sposób dochodziliśmy do zdrowia> Myśle ze to moze sie przydac najbardziej.
A ze sporo jest tutaj o tym jak lęk powstaje to dobrze jeszcze wpisać jak lęk niszczyć.
Na razie zrobiłem temat. Swoje zmagania opisze tutaj później bowiem to długa historia.
Mam nadzieję że będzie w tym temacie dzięki takim radą coraz więcej wpisywanych osób.
Pozdrawiam T.
Pozdrawiam
Tomek.
Awatar użytkownika
Dori
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, o 00:11

20 czerwca 2010, o 16:56

Toma chętnie wsłucham się w twoją opowieść. I myślę, że nie tylko ja.
katia
Gość

20 czerwca 2010, o 21:06

I ja również czekam na twoj wpis Tomas.Dałes mi teraz nadzieję
halfix
Gość

20 czerwca 2010, o 21:41

Mysle ze to wspanialy , pomysl zreszta Adam(administrator) bardzo jest zadowolony rowniez z Twojego pomyslu... kazdy z nas ma swoje sposoby , robi male kroczki , moze nas to zmowtywuje rowniez :friend:
Paproć
Gość

21 czerwca 2010, o 01:23

Zalezy co rozumiecie poprzez wyzdrowienie z nerwicy. Nerwica i tak lubi powracac. Nie bedziecie mieli atakow to pojawia sie inne objawy albo natrectwa. Nerwice mozna zaleczyc. Ale czy wyleczyc na dobre? Chcialbym ale nie wiem czy jest to w ogole mozliwe.
Jadwiga
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2010, o 17:31

21 czerwca 2010, o 13:20

Paproć myślę że nerwica może wracać, ale kiedy się ma ataki paniczne, jakieś objawy, nie wychodzi się z domu, jakieś lęki się ma to kiedy to minie a może minąć, bo raz mi się udało, to jest super. Można wychodzić, żyć.
Co prawda wróciła mi nerwica z powrotem ale teraz juz nie jest taka silna wiec mysle ze teraz zdrowko przyjdzie szybciej.
Kiedy raz da rade wyzdrowiec z nerwicy to potem jest łatwiej. Ja tak uwazam. A kiedy złapie i nie mozemy wyzdrowiec to juz jest nieciekawie.

-- 26 czerwca 2010, o 19:59 --
Tomas obiecałeś to pisz że w końcu jak się tej francy nerwicy pozbyłeś :)
Awatar użytkownika
polakita
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 10:48

21 lipca 2010, o 15:46

Tomas pisze:Swoje zmagania opisze tutaj później bowiem to długa historia.
Tomas, nie ukrywam że czekam na twoją opowieść bo co innego może chcieć chory jak nie wyzdrowieć. Zaciekawiło mnie jak wyzdrowiałeś.
jest ok ;)
Zablokowany