Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Śnieg optyczny dd- wrażenie ruchu, drgań obrazu, przedmiotow

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JohnnyEDM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 20 maja 2015, o 23:28

13 października 2015, o 17:53

Zapewne znowu się wkręcam i niepotrzebnie analizuje ale wole już zrobić wątek niż się nakręcać jeszcze bardziej. Jak się przyglądam, czy przesuwam wzrokiem, czy po prostu tak o nawet sie niczemu nie przyglądam najbardziej w pomieszczeniach scianach, mam wrazenie jakby przedmoioty sie ruszaly czy drgaly. Mam takie zludzenie gdy tak patrze na sciane i wiecie jak sie zamyslamy to nie wytrzeszczamy wzroku a mamy go tak luzno i wlasnie tak dostrzegam jakby ramka sie ruszala, czy oddychala, mowie roznie to widac. Lub jak np przemieszczam wzrok gdzie indziej to mam wrazenie jakby obraz sie tak za wzrokiem przemieszczal, jakby nie nadazal i krawedzie sie przemieszczaja. Przy sniegu tez mam wrazenie jakby krawedzie drgały- najbardziej to chyba widac na krawedziach scian. Zaczęło mnie to wszystko troszkę niepokoić.
Ostatnio zmieniony 13 października 2015, o 17:54 przez JohnnyEDM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

13 października 2015, o 17:53

Chopie, czytałeś encyklopedie objawów DD?

-WRAŻENIE ODDYCHANIA/PORUSZANIA SIĘ PRZEDMIOTÓW. Wkręcasz się i dajesz ponieść lękowym myślom.
Awatar użytkownika
JohnnyEDM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 20 maja 2015, o 23:28

13 października 2015, o 18:08

Meh, czytalem czytalem, chyba potrzebuję czasu trochę zeby odetchnąć, ostatnio sie za bardzo w to wkręciłem, no cóż zdarza się :)
ODPOWIEDZ