Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Gotowość życiowa, gotowym jesteś już teraz!

Tutaj znajdziesz wszelkie nagrania o motywacji do działania oraz samym działaniu w tym także techniki psychologiczne
ODPOWIEDZ
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

18 marca 2016, o 13:53

Gotowość życiowa.doc

Witajcie :)

W tej prezentacji poruszane były kwestie odnośnie tego czym moim zdaniem jest gotowość życiowa oraz dlaczego jest ona tak ważna w odburzaniu jak i życiu ogółem.

Notatka jak zwykle w załączniku powyżej,

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OW3Sr-JEcEs[/youtube]

Pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
kucyki46
Gość

18 marca 2016, o 19:31

''Czekając na idealny moment, możesz nigdy nie rozpocząć dzieła. Zaczynaj już! Zaczynaj tam, gdzie jesteś i jako ten, kim jesteś.'' Dzięki, że podjąłeś ten temat.
Awatar użytkownika
cyraneczka
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 listopada 2017, o 08:44

25 grudnia 2017, o 15:15

Wielkie dzięki za to nagranie. Będę go słuchać jeszcze nie raz, żeby się podbudować. Mam niestety takie pokusy, żeby najpierw się doprowadzić do normalnego stanu, a dopiero potem ruszyć z życiem. Boję się bardzo, że sobie nie poradzę w nowej pracy i na tym punkcie mam w głowie meksyk. Lęk mi gada, że się tylko skompromituję, bo jak ktoś z takimi objawami może się nadawać do pracy. Staram się nie wchodzic już w te scenariusze i poczekać, aż życie pokaże czy sam sibue radę, ale jest ciężko.
ODPOWIEDZ