Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Pregabalina na derealizacje?

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
ktochcesz
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 6 lutego 2015, o 18:14

31 marca 2016, o 14:47

Witam, byłem wczoraj u dobrego lekarza, co wie co to derealizacja i duzo osob juz z tego wyleczył,bierze za wizyte 80zl wiec nie duzo,powiedział mi ze wyszedl jakis nowy lek i jest dosyc drogi ale dal mi zamienik.Nazywa sie Pregabalina i mam brać 2 razy dziennie 1 tydzien dawka 150mg 2 tydzien 300mg 3 tydzien 500mg i 4 tydzien 600mg i po miesiacu sie odezwać czy mineła mi derealizacja.Czy ktoś bral ten lek i wie jak on dziala? Pisze ze dziala on jak benzo ale nie uzaleznia.I jest tez na padaczke.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

31 marca 2016, o 15:00

No cóż no skoro to dobry lekarz (chociaz mnie to smieszny te zwrot bo dobry moze oznaczac dla kazdego cos innego :) ) i przepisał ci lek, który jest nowy to po prostu spróbuj i daj znac czy derealizacja ci przeszła. Jak nie sporóbujesz to sie nie dowiesz obojętnie jaką opinie przeczytasz.
Leki to loteria, wiec nie ma typowych lekow na derealizacje, nawet na nerwice nie ma. Jak jedne nie dzialaja to dostajesz drugie, prosty schemat ;) Wiec stosuje sie antydepresanty, neuroleptyki i przeciwpadaczkowe a czasem i benzo na dluzej.
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
COsieDzieje?:D
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2016, o 19:08

6 kwietnia 2016, o 19:10

I jak tam sie czujesz po tym specyfiku?
ktochcesz
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 6 lutego 2015, o 18:14

14 kwietnia 2016, o 20:19

Witam, brałem 1 tydzień 150mg 2 tydzien 300mg a teraz zaczynam 3 tydzien 450mg i powiem tak stres,lęki usuwa,ale derealizacje dalej mam.. i czuje tak ze nawet jak zwiekszyłem dawke to derealizacja jest wieksza.Ludzie na innych forach pisali ze potym leku mieli motywacje,checi,euforie nawet..ale ja nic takiego nie mam,moze ze nie odczuwam uczuc przez dd.
ZaqBaq
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 18 czerwca 2016, o 21:49

13 września 2016, o 19:33

Witam po jakim czasie zauważyłeś ze leki zmniejszyły się ?? Po braniu tego leku
,,za drzwiami piekła jest brama do nieba!!!...czasem trzeba doświadczyć ciężkich rzeczy żeby móc czegoś dokonać"
,,rzeczy łatwe są mało warte...te trudne są wartościowe"

Ale ja ci mówię, wstań i walcz. To twoje życie, twój największy skarb! "
ODPOWIEDZ