Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dobry wieczór!

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
wolfkiel
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: 6 grudnia 2016, o 18:24

13 grudnia 2016, o 21:02

Witam serdecznie wszystkich, z tej strony znerwicowany, 20 letni Jakub, student. Nie wiem co powinienem jeszcze dodać w takim wątku powitalnym, więc wybaczcie jak zrobię coś nie tak (np. jeśli za bardzo się rozpiszę), nigdy nie uczestniczyłem aktywnie w życiu żadnego forum :D. Nerwica lękowa jest ze mną od 4 lat, gdzie przez pierwsze pół roku-rok bardziej intensywnie, później tak, że mogłem normalnie żyć. To co czuję od około dwóch miesięcy- mam nadzieję, że to "tylko" znowu taki nawrót silniejszej nerwicy, bo tym razem męczą mnie głównie objawy somatyczne i hipochondria, ale pytanie o Wasze zdanie (a może raczej prośbę o wsparcie?) pewnie zadam w jakimś odpowiedniejszym miejscu, zaraz dowiem się gdzie powinienem to zrobić (pewnie w dziale "nerwica lękowa" ;col ).
Dodam jeszcze, że czytam was już długo, a wątek administratora Victora o objawach nerwicy jest zawsze otwarty w przeglądarce na telefonie, żebym w każdej chwili mógł się nim "poratować". Dzięki za ten wpis, Panie Victorze, serio.
Do usłyszenia!
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

13 grudnia 2016, o 21:20

Jeszcze raz napisz do mnie "Panie" a dostaniesz bana
:DD :DD

A tak to witaj serdecznie :D
Ja polecam nie kończyć czytania wpisów na kwestii objawów ale poczytać też inne posty i np posłuchać Naszych zacnych nagranek:
zaburzeni-na-youtube.html
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
ODPOWIEDZ