Witam, dziękuję i proszę :)

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące poniższych działów z materiałami, jak i wpisów tak i nagrań.
Możesz tu wyrazić potrzebę stworzenia jakiejś konkretnej tematyki wpisu czy nagrania bądź wyrazić ochotę stworzenia swojego.
ODPOWIEDZ
Agnies
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2016, o 20:11

27 czerwca 2016, o 20:22

Mam na imię Agnieszka i wstępnie niesamowicie z głębi serca dziękuję za tą wspaniałą stronę o zaburzeniach! Na nerwicę która jest spowodowana u mnie moim DDA chorowałam 3 lata i mało co mi pomagało. Materiały jakie tu znalazłam zmieniły mi strasznie spojrzenie na to wszystko. Jestem zdania, że to powinno być drukowane w każdej poradni zdrowia psychicznego. Nawet moja prawie 3 letnia terapeutka, która była mega sceptycznie nastawiona jest pod wrażeniem bo w końcu może ze mną na terapii pracować nad tym co trzeba a nie wałkować stale natręctwa i objawy (znacie to pewnie sami :) )
Cala nerwica zmniejszyła mi się o 90 % i poprawa jest uważam stabilna bo trwa kilka miesięcy, i nie nakręcam się cokolwiek bym nie czytała :)
czuje się w końcu o niebo lepiej, teraz tylko pracuję nad nadmierną wrażliwością i przez to uległością ale to już tematy na terapię, bo wynikają z mojej rodziny i wielu zdarzeń.
Chciałam przede wszystkim podziękować bo naprawdę się cieszę, że tu trafiłam i otworzyliście mi moje zaburzone oczy!
Ale tez mam pytanie czy w materiałach moglibyście coś zamieścić o tym jak może kształtować się człowiek przy rodzicu alkoholiku, coś o DDA? Czy takie niektóre cechy są już trwałe? Czy można to modulować? Moja terapia jest świetna jeśli chodzi o ten temat ale czasem brakuje mi takiego typowego działania wzbudzonego motywacją aby coś po prostu zmienić a nie tylko takim być, bo wydaje mi się, że niektóre rzeczy można zmienić nawet te wynikające z DDA.
ODPOWIEDZ