Wariuje ?

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Tuska15
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 5 lipca 2022, o 10:09

8 sierpnia 2022, o 13:54

Cześć przychodzę do was z takim pytaniem . Od dziecka miałam ciężkie życie mój dziadek był chory na schizofrenie , moja matka cale życie mnie szantażowała, raz mówiła że kocha potem że nie , była uzależniona też jest chyba chora . Czy ja mogę mieć schizof3wnie ?
Moje objawy to dziwne mysli natretne , cały czas szukam w internecie objawów choroby psychicznej itp. Kiedyś w dzieciństwie miałam mysli ze mam kamerę ukryta w pokoju , teraz wiem że to jest głupie ale wtedy tak myślałam, nieraz mi przejdzie przez myśl że np ktoś mnie sledzi ale wiem że to irracjonalne. Ciągle mam lek niepokoj itp itd, czasem zupełnie beż powodu mam taki stan że nagle się stresuje i nie potrafię komuś w oczy spojrzeć bo myślę że on wie co się że mną dzieje, jąkam się itp. Tak czuje się zawieszona Co to może być???? Mam problemy z koncentracja myśleniem... mam cudownego chlopaka a nieraz myślę że może z kimś innym pisze z jakas dziewczyna jak siędzi na telefonie dluzej, jestem zazdrosna. Dodatkowo mam OCD, staram się nad tym panować ale nie wychodzi często. Nieraz mam taki stan że czuję że nie wytrzymam , płacze... jestem bardzo nerwowa , ostatnio miałam też przewidzenia np katem oka coś wydawało mi się że zobaczyłam i się przestraszyłam a tam nic nie było, lub coś wydawało mi się że widziałam potem sprawdzałam nic nie było i od razu panika że mam omamy , cały czas pytam chlopaka czy on też to słyszy... jestem czasem nadpobudliwa ruchowo w sensie muszę coś robić bo nie ustaje w miejscu.. proszę powiedzcie co to może być czy to początki schizofreni??
ODPOWIEDZ