Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Zoloft, Asentra, Asertin ( SERTRALINA )

Tutaj wpisujemy nasze wrażenia i odczucia odnośnie leków jakie zostały nam przepisane przez lekarza.
Leki antydepresyjne, benzodiazepiny, neuroleptyki, (SSRI, SNRI) itp.
Opisujemy efekty działania danego leku oraz ewentualne objawy uboczne.
Możesz dopisać się do istniejącego tematu lub stworzyć swój własny.
ODPOWIEDZ
AnnaW
Nowy Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2024, o 12:24

22 maja 2024, o 12:37

Cześć. Biorę Zoloft 50mg od miesiąca. Przestałam dawać sobie radę z codziennością. Dopadły mnie nerwy, apatia, tumiwisizm, niepotrzebne nerwy z błahego powodu, totalna huśtawka...przed okresem pogorszenie, płaczliwość, w głowie jakieś głupie myśli i wywlekanie starych dawno rozwiązanych problemów. W tzw. międzyczasie zmieniłam pracę, więc mam mnóstwo nowych obowiązków, i problem polega na tym, że mój mózg jest jakby we mgle.
Postanowiłam poszukać pomocy. Dostałam lek.
Pierwsze dwa tygodnie były praktycznie bezobjawowe, jedynie zdarzały się biegunki. W tej chwili jest coraz gorzej. Mam silne zawroty głowy, osłabiony wzrok, ,,odłączony,, mózg, wczoraj dostałam żywo czerwonych plam pod pachami, cały czas bym spała, a wieczorem nie mogę zasnąć, wstaję zmęczona.
Nie wiem co robić. Czekać, aż przejdzie? Lekarz mówi czekaj, ale te wszystkie objawy powodują że zaczynam wątpić w sens brania.
To moje pierwsze podejście do farmakologii.
ODPOWIEDZ