Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Test na poprawność myślenia

W tym dziale możemy wklejać teksty zaczerpnięte z innych stron internetowych, podawać linki do ciekawych tekstów mających na celu pomoc psychologiczną.
Prosimy wrzucać tutaj opracowania tekstowe, nagrania audio czy video prosimy umieszczać pięterko niżej.
Umieszczamy tutaj teksty o zaburzeniach lub po prostu rozwoju własnym, treści o tematyce duchowej filozoficznej umieszczamy Tutaj
ODPOWIEDZ
Mati
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, o 21:31

24 sierpnia 2016, o 14:44

Hej ! Udostępniam materiał tekstowy, który pozwoli Nam ocenić, czy nasze postrzeganie sytuacji nie jest przypadkiem przejaskrawione i zbyt mocno zabarwione negatywnie. Oto link: http://www.wiecjestem.us.edu.pl/uwazasz ... ie-sprawdz
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

25 sierpnia 2016, o 00:44

Fajnie napisane, myślę, że każdemu może się przydać. Od tego jak ustawiamy swoje myśli wiele zależy. Najczęstszym błędem jest chyba przyjmowanie tego co myślimy za prawdę absolutną i potem te wszystkie negatywne elementy które są częścią tego myślenia budują naszą percepcję rzeczywistości i są wewnętrzną atmosferą, która nam wciąż towarzyszy. Te wskazówki z artykułu mogą być fajną inspiracją jak coś z tym zrobić.
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
ODPOWIEDZ