Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Strach przed bezsennościa

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

7 września 2015, o 07:48

Pociesze Cie, ze ja przy bezsenności jeździłam autem mimo ze zle sie czułam i bałam sie zeby w kogoś lub cos nie wjechać.ale nic takiego sie nie wydarzyło.troche pewnie przez zmęczenie a reszta to nerwica robiła swoje.także nie bój sie.
Awatar użytkownika
Ania16
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 3 września 2013, o 19:50

7 września 2015, o 07:51

Jezu nigdy bym nie wsiadla za kółko w takim stanie. :o nie rozumiem tylko jednego. Dlaczego w weekend potrafię normalnie spać a na tygodniu już nie
"A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra i oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię"
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

7 września 2015, o 07:56

Bo wiesz ze do szkoły musisz wstać i myślisz ze nie zasniesz i tak jest
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

7 września 2015, o 07:57

Pewnie dlatego ze w weekend nie jesteś ograniczona czasowo.i nie musisz wstawać wcześnie tak jak na tygodniu. A na tygodniu robisz sobie presję,ze musisz spać bo rano trzeba wstać i pewnie myślisz jak będziesz sie w dzien czuć itp.

-- 7 września 2015, o 06:57 --
Pewnie dlatego ze w weekend nie jesteś ograniczona czasowo.i nie musisz wstawać wcześnie tak jak na tygodniu. A na tygodniu robisz sobie presję,ze musisz spać bo rano trzeba wstać i pewnie myślisz jak będziesz sie w dzien czuć itp.
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

7 września 2015, o 07:57

Wypij sobie przed spaniem meliske z dwóch torebek
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
Ania16
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 3 września 2013, o 19:50

7 września 2015, o 08:00

Macie rację. Robiłam to co mi radziliscie i nie wyszło :/ wzięłam przed snem pramolan i tak samo nic. Asiu, ale jjak pramolan nie pomógł to melisa pomoże? :(
"A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra i oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię"
coltowa
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 3 czerwca 2015, o 15:42

7 września 2015, o 08:58

witam jakis czas temu tez na bezsennosc cierpialam i bardzo pomogl mi wysilek tak poprostu wieczorami wskakiwalam w dres sluchawki na uszy i biegalam po parku pozniej ciepla kapile i musze ci powiedziec ze bylam taka zmeczona ze jakos zasypialam moze sprobuj sportu troche zobaczysz ze to minie .POWODZENIA
Awatar użytkownika
Ania16
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 3 września 2013, o 19:50

7 września 2015, o 09:00

Dzięki coltowa. Próbowałam ćwiczen, mam hantelki w domu, trochę poćwiczylam nimi, parę brzuszków i tak to nic nie dalo :(
"A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra i oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię"
olga
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 23 maja 2015, o 08:42

8 września 2015, o 13:27

Na bezsenność polecam Ci mój sposób.

Kładziesz się do łóżka, kompletnie o niczym nie myślisz, rozluźniasz całe ciało. Czujesz takie błogie rozluźnienie.A następnie wypowiadasz z wielkim przekonaniem:
Całe moje ciało i umysł są rozluźnione.
Moje palce u stóp są rozluźnione, łydki rozluźnione, uda rozluźnione,
mięśnie brzucha rozluźnione, płuca i serce rozluźnione, klatka piersiowa rozluźniona,
plecy rozluźnione, kark i szyja rozluźnione, oczy rozluźnione, głowa rozluźniona, wszystkie moje mięśnie rozluźnione.
Napełnia mnie wielka cisza i wielkie uspokojenie, zasypiam w spokoju.

I tak cały czas aż zaśniesz. Powodzenia!
ODPOWIEDZ