Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Spamy użytkowników

Pogaduchy, w dwóch słowach - DOWOLNY TEMAT:)
ODPOWIEDZ
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 17:18

Nerwusek pisze:Ciekawe kiedy znów będziesz przepraszał pajacu. A Divin dba tu o porządek więc będziesz szybciej bił lote stąd niz przyszedles
Jak to jest że dostaje raz to niesłusznie bana który został cofnięty (więc nie mam urazy) raz to moderację, a taki nerwusek może widocznie bezkarnie obrażać mnie, i nic. Coś tu nie gra najjaskrawszy przykład podwójnych standardów. Chłopcze i co z tego że przepraszałem, Ty też przepraszałeś nie raz bo widać twoje tematy na forum a mi wytykasz? Jesteś bardzo niepoważny

Proszę o zdjęcie moderacji, bo czat mi do niczego nie potrzebny bo znów będą prowokać mnie jakieś malolaty albo inne gówna, podkablują do zielonego i będą rączki zacierać że znów mi sie dostało hehe :)
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

30 czerwca 2014, o 18:02

Osoby moderujące forum bardzo starają się w miarę swoich możliwości, aby każdy czuł się tutaj dobrze.
Niestety nie zawsze jest to możliwe bo jak to mówi powiedzenie "nie dogodzisz wszystkim".
Dodatkowo jest to miejsce gdzie spotykają się ludzie z problemami emocjonalnymi, to powoduje wiele niepotrzebnych utarczek słownych oraz prowokacji.
Jednakże moderatorzy i administratorzy forum nie mogą z tegoż powodu pozwalać wszystkim na wszystko.
Dlatego też według własnego mniemania i własnej opinii podejmują decyzje, czy danego użytkownika, który zachowuje się agresywnie, prowokacyjnie, burzy porządek i spokój forum pozbawić prawa do korzystania z forum bądź poszczególnych jego funkcji.

Sensem tego forum jest własne uświadamianie się, oraz udzielanie informacji jak największej ilości osób z problemami emocjonalnymi, na tematy zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, derealizacji i depersonalizacji oraz innych zaburzeń psychicznych.

I własnie na tym skupiają swój czas osoby moderujące forum, a nie na angażowaniu się w jakieś utarczki i spory pomiędzy użytkownikami, czy też w różnego rodzaju negatywne opinie na temat działania samych osób moderujących.

Dlatego też decyzja o odebraniu prawa do korzystania z forum bądź poszczególnych jego części, jest jak najbardziej słuszna.
Nawet wtedy gdy użytkownik czuje się pokrzywdzony, niesprawiedliwie osądzony i bez względu na to jaki jest jego stan emocjonalno – psychiczny.


Natomiast wszelkie wątpliwości a także wyjaśnienia proszę kierować na adres

watpliwosci@zaburzeni.pl
lub
Prywatną wiadomość (o ile to możliwe) do osoby moderującej forum

(czas odpowiedzi na maila do x godzin do 7 dni, na maile kub wiadomości zawierające wulgaryzmy prawdopodobnie odpowiedzi nie będzie wcale)

Forum nie jest miejscem do dalszego podsycania emocji i sporów.
Zakładanie kolejnych kont w celu ominięcia banów bądź w celu ciąglego podsycania kłotni oraz w dla wyjasniania wątpliwości mija się z celem.
Dlatego też konta te będa stale usuwane i z tegoż powodu prosimy, aby na powyższy adres mailowy wysyłać w razie potrzeby, wszelkie informacje, które mogą pomóc wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

W imieniu ekipy moderującej forum, serdecznie pozdrawiam
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 18:39

Divin pisze:Osoby moderujące forum bardzo starają się w miarę swoich możliwości, aby każdy czuł się tutaj dobrze.
Niestety nie zawsze jest to możliwe bo jak to mówi powiedzenie "nie dogodzisz wszystkim".
Dodatkowo jest to miejsce gdzie spotykają się ludzie z problemami emocjonalnymi, to powoduje wiele niepotrzebnych utarczek słownych oraz prowokacji.
Jednakże moderatorzy i administratorzy forum nie mogą z tegoż powodu pozwalać wszystkim na wszystko.
Dlatego też według własnego mniemania i własnej opinii podejmują decyzje, czy danego użytkownika, który zachowuje się agresywnie, prowokacyjnie, burzy porządek i spokój forum pozbawić prawa do korzystania z forum bądź poszczególnych jego funkcji.

Sensem tego forum jest własne uświadamianie się, oraz udzielanie informacji jak największej ilości osób z problemami emocjonalnymi, na tematy zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, derealizacji i depersonalizacji oraz innych zaburzeń psychicznych.

I własnie na tym skupiają swój czas osoby moderujące forum, a nie na angażowaniu się w jakieś utarczki i spory pomiędzy użytkownikami, czy też w różnego rodzaju negatywne opinie na temat działania samych osób moderujących.

Dlatego też decyzja o odebraniu prawa do korzystania z forum bądź poszczególnych jego części, jest jak najbardziej słuszna.
Nawet wtedy gdy użytkownik czuje się pokrzywdzony, niesprawiedliwie osądzony i bez względu na to jaki jest jego stan emocjonalno – psychiczny.


Natomiast wszelkie wątpliwości a także wyjaśnienia proszę kierować na adres

watpliwosci@zaburzeni.pl
lub
Prywatną wiadomość (o ile to możliwe) do osoby moderującej forum

(czas odpowiedzi na maila do x godzin do 7 dni, na maile kub wiadomości zawierające wulgaryzmy prawdopodobnie odpowiedzi nie będzie wcale)

Forum nie jest miejscem do dalszego podsycania emocji i sporów.
Zakładanie kolejnych kont w celu ominięcia banów bądź w celu ciąglego podsycania kłotni oraz w dla wyjasniania wątpliwości mija się z celem.
Dlatego też konta te będa stale usuwane i z tegoż powodu prosimy, aby na powyższy adres mailowy wysyłać w razie potrzeby, wszelkie informacje, które mogą pomóc wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

W imieniu ekipy moderującej forum, serdecznie pozdrawiam
No nie skupiają Divin bo moje posty są publikowane 24 godzinną zwłoką, tak nie może być że ja piszę post i on czeka w zamrażarce aż admin łaskawie zaakceptuje, skoro stawiacie takie wymogi że użytkownik ma być moderowany to róbcie to, róbcie, ale sprawnie szybko i dynamicznie a nie po złości np. mój post w dziale uzależnienia czy o "regresie" też czekał z 12 godzin mimo że admini cały czas byli obecni na forum, tylkk pewnie sobie czatowali czy coś tam innego.

Ten mail co podałeś to byś się mógł Divinie nie kompromitować bo ja pisałem już z pierwszym niesłusznym banem i nikt, ale to nikt nie raczył mi przez tydzień odpisać.

Jakie konta ? Czy ja zakładem teraz nowe konto ? Założyłem wtedy kiedy sprowokowałeś Divinie burde na czacie kiedy to, jak uznałeś, wkręcałem Cyganowi schizofrenie, za co przeprosiłem od razu, lecz nie było mi dane z nim porozmawiać i go przeprosić bo dostałem ban na stało. Pusciły nerwy divinie, bo nie wyprzesz się arabskiego pochodzenia no ale skoro uważasz mnie za rasite tylko dlatego że stwierdzam oczywisty fakt z którym pewnie się pogodziłeś bo zyjesz z nim od urodzenia - to znaczy że jesteś naprawde przewrażliwiony. Osobiście jak pracowałem w Niemczech nie raz i nie dwa ktoś nazwał mnie "Polacke" i nie robiłem z tego powodu nie wiadomo jakich awantur czy cuś.
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

30 czerwca 2014, o 18:47

Wyzywałeś go od arabków itd ;/ A Ty jak jesteś głupi i dajesz się wyzywać Niemcom to Twoja sprawa... ;thx
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 18:51

nie daje 17-letni chłopcze ale nie robiłem z tego powodu problemów sagem ;) Po za tym divin mnie też wyzwał niefajnie na skype (szkoda że nie odważył sie na mikrofon) ale ja przynajmniej jak obrażam to oficjalnie przy wszystkich a nie po cichaczu na privie
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

30 czerwca 2014, o 18:52

Skoro dla Ciebie ja mam "Arabskie korzenie" to kompletnie się nie znasz na moim pochodzeniu a najwięcej piszesz. Ludzie którzy mnie znają więdzą że nie jestem nawet w 1% arabem. Więc po prostu to co piszesz jest bez sensu. I znowu się wybielasz a wszyscy dobrze wiemy dlaczego jesteś na moderowanym i za co. Więc miałbys trochę godności w sobie i się przyznał do błędu. Jednak skoro nie, to cóż zostajesz na moderowanym.

Twoje rasistowskie zagrywki po prostu nie są tolerowane, nikt normalny z użytkowników nie daje takich argumentów by zrobić po złości. Ty ciągle robisz komuś po złości i wyzywasz osoby. Nerwus napisał że jesteś pajacem, a Ty do niego że jest śmieciem, wszą itp. Co jest gorsze? To że ktoś Cię traktował jako śmiecia, nie znaczy że Ty możesz teraz tak traktować innych bo zwyczajnie nie masz do tego prawa. Nie było by żadnych problemów gdybyś nie prowokował. To spokojne forum, nikt tu nie chce niepotrzebnych kłótni i problemów. Ty kolego, przegiąłeś więc zostajesz na moderowanym. Koniec tematu. Nie wyciągasz wniosków ze swojego karygodnego zachowania, nie dajesz sobie nic powiedzieć. Zakrywasz się dumą i wszystkich w koło obrażasz nie mając do tego żadnych podstaw i prawa, więc masz to co sam chciałeś. Sam jesteś sobie winny. Nie masz szacunku do nas, my nie mamy do Ciebie.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

30 czerwca 2014, o 18:54

Skończ już Jager, i uciekaj do swoich pokemonów :)
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 18:55

Divinie, ja nie oczekuję posłuchu na forum, mi chodzi tylko o brak moderacji, ponieważ nie robicie sumiennie swojego zadania jako moderatorzy, trzymacie posty w zamrażarce nie ma dynamiki i to zabija dyskusje. Moge sobie pójść na inne forum, mimo że troche tematów tutaj zamieściłem.

Wbrew temu co przedstawiasz i co próbujesz mi wmówić moja "działalność" na forum to nie są same kłótnie i wyzwiska, jak rozum twój ma problem żeby to zaakceptować to użyj forumowej wyszukiwarki.
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 18:56

Lipski pisze:Skończ już Jager, i uciekaj do swoich pokemonów :)
ja nie pisze na żadnych "pokemonach" i nigdy nie pisałem a na takie błazeńskie zarzuty już się odnosiłem więc nie odrobiłeś lekcji Lipski:P marna prowokoacja
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

30 czerwca 2014, o 18:59

W dupie mam żeby Cię prowokować, po prostu udzieliłem Ci dobrej rady kolego :) Tam masz ludzi na swoim poziomie, możecie pogadać o tym jakie super moce ma Pikachu, więc po co miałbyś siedzieć tutaj? Jedyne co robisz na tym forum to piszesz o fazach analnych, albo ubliżasz innym użytkownikom. Na serio widzisz jakiś sens swojego pobytu na "zaburzonych"?
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 19:02

Skoro temat jest w spamy użytkowników Lipski mógłbyś z szacunkiem się odnieść do osoby starszej od Ciebie. Lepiej nie radź a to Pikachu, cóż, sam taki Pikaczu jesteś masz taką okrągłą niemęską buźke jak bobasek :P wręcz taka aż by bić i patrzeć czy równo puchnie :P
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

30 czerwca 2014, o 19:03

Hmm, co mam 17 lat i jestem pewnie gorszy co? Skoro to podkreśliłeś :) Dobrze, że mnie ludzie znają a Ty nic kompletnie nie wiesz :) Grzecznie bym prosił żebyś opuścił forum zanim Cie z niego jeszcze grzeczniej wypie*dolę :) Bo mam dość Twojego zamętu. Staramy sie tu pomagać a Ty to utrudniasz. Polecam jakiegoś dobrego specjalistę. Trudno zabulisz, ale oszczędzisz nam nerwów :)
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
jagermeister
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 17 lutego 2014, o 12:22

30 czerwca 2014, o 19:07

Wy sami nie potraficie sobie pomóc, naprwdę, i wbrew temu że sie wypieracie to to sprawy nie załatwi. Tak jestem starszy, ale to nie chodzi o to ale o to pże próbujecie mi wmówić że ja tu robię tylko zamęt. Tak ? A kto zamieszcza artykuly o lekach pomaga użytkownikom w tematach etc. I wy mnie wyzywacie od chorego człowieka ? Heh :P No tak, jeden admin ma schizy węchowe (czuje cebule) drugi lęki społeczne, trzeci fobię szkolną, Viktor chyba jest normalny, nie no elita internetu. Lipski i Sagem pokrzywdził was Viktor że dał wam te opcje
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

30 czerwca 2014, o 19:09

Ty jesteś chory? Sam nie szanujesz innych a domagasz się szacunku? Jesteś prześmieszny :)

W dupie mam to czy jesteś starszy, jak jesteś zwykłym chorym na łeb ignorantem, to nie masz u mnie co liczyć na szacunek.

Bić to Ty sobie możesz kapucyna schizolu...Z chęcią skopałbym Ci dupsko za te teksty, ale niestety nie mam sposobności. Zapewne należysz do tych wyszczekanych rycerzy ortalionu, którzy tylko głośno szczekają :) Więc już zamilcz piesku.

Pokrzywdzony to jesteś Ty przez życie że jesteś takim niedorozwojem, który nawet nie widzi jak bardzo ma nasrane w głowie.
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

30 czerwca 2014, o 19:12

Dobra, już się uspokójcie, nie widzicie że on na tym żeruje? Dajcie już sobie spokój. A Twoje kolejne posty które będą atakiem lub obrazą kogokolwiek nie zaakceptuję. Więc jak chcesz pisać, to pisz o germanistyce lub czymkolwiek nie związanym z obrażaniem/atakowaniem/prowokowaniem.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
ODPOWIEDZ