Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Pustka w głowie, milczenie przy ludziach.

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
usuniete
Gość

11 kwietnia 2020, o 19:15

Witam. Moi drodzy czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami w kwestii pustki w głowie, która pojawia się u mnie zaraz po tym gdy przychodzi lęk, napięcie i od razu delikatnie mnie odrealnia. Jestem wtedy mocno zdezorientowany i zdekoncentrowany. Jeśli jestem wśród ludzi to nie jestem w stanie wydukać nic sensownego jak jakieś kilku zdań, które ewidentnie wyciskam z siebie z wysiłkiem. Czuję się wtedy odizolowany od innych ludzi i zaczynam wpadać w depresyjne nastroje. Czy takie zjawisko w kontakcie z innymi wynika z nerwicy? Kiedyś byłem mocno towarzyski i wygadany i kiedy czuje się swobodnie tez nie jest źle, ale kiedy przychodzi to napięcie (lęk?) to mam w głowie calkowite 0 tematów do rozmów - również wśród bliskich. Pozdrawiam
Alex88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2018, o 17:02

11 kwietnia 2020, o 19:59

Podpisuję się pod tym co napisałeś w 100%. U mnie wygląda to identycznie. Widocznie takie uroki nerwicy.
ODPOWIEDZ