Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nowy Toważysz - Psychologia 5 rok :)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mateusz M.
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2014, o 17:36

12 września 2014, o 18:18

Witam Wiec na wstepie przedstawie Sie Nazywam sie Mateusz i nie sadzilem ze bede w takim miejscu jak teraz nigdy w zyciu :)ale z perspektywy czasu beda sadzil o tym doswiadczeniu ze bylo moim najbardziej rozwojowym momentem :D wiec moja historia wyglada tak wychowany do 3 roku zycia przez rodzicow ojciec alkocholik matka wyjechala za granice:)brak kontaktu z nia przez 22 lata :)ja dorastalem z dziadkami, bylem grubaskiem wziolem sie za sport kilka dobrych lat chyba z 10 :) od malego dziecka mialem zamilowanie do psychologi:)uwielbialem czytac ksiazki, ogladac filmy, sam prowadzilem szkolenia z komunikacji motywacji relacji przez ponad 2 lata:) do tego praca na nocki ochrona. Moja historia wyglada tak od kad skonczylem 20 lat zaczolem miec duze napiecie ale niezwracalem na to uwagi bo cieszyl mnie ten stan taka adrenalinka, potem zaczolem prace po roku jak mialem 21 lat, zaczolem nagle dostrzegac takie spadki energi mocy co bylo dla mnie dziwne praca na nocki w ochronie, prowadzenie szkolen jakos dawalem rade zwiekszalem ilosc kawy do 4 dziennie 5 ...czlowiek czul sie zawsze niedowartosciowany i probowal udowonic ludzia sobie ze jest super kozak:) ostatni rok doslownie 12 miesiecy to bylo cos nienormalnego pazdziernik listopad grudzien zwiekszylem obroty na maxa potem stycznien wyjazd do matki za granice odnowienie kontatku i wtedy sie zaczelo wrocilem do polski nic tydzien minol i wybuchlo atak paniki histeri glowa spuchnieta nie wiedzialem co sie dzieje potem doszly kolejne ataki paniki, serce dudniace, gdzies w kwietniu odrealnienie i widzenie bez "hd " to jest wtedy jazda, klopoty ze snem,szum w uszach , mysli samobojcze , udawany usmiech, mowienie ze jest okej :)cale spektrum chyba wszysto co byc moglo aktualnie jestem na etapie latania po lekarzach i nie wierzenia ze to jest mozliwe :)ale ten etap sie powoli konczy mam wizyte u psychiatry we wtorek :) musze powiedziec ze sa to naprawde potezne doswiadczenia potezne :) ktore moga stac sie brama do wewnetrzenj transformacji :) w razie pytan prosze pisac :) pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

12 września 2014, o 19:41

Za dużo wziąłeś nna bbary emocje sie skumulowały i wybuchyły ;) zapewne sam wiesz i nic nie musze dodawać :) A jeśli chodzi o wsparcie masz je u nas w 100 % :)
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
Mateusz M.
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2014, o 17:36

12 września 2014, o 19:48

zgadza sie :)
ODPOWIEDZ