Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

lęk w nerwicy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

5 maja 2015, o 08:53

Witam jestem tu nowy imam pytanie czy w nerwicy moze byc lek odczuwalny calymi dniami i czy to normalne ze przez to mam trudnosci z porozumiewaniem sie niemam ochoty na rozmowe odpowiadam tylko na pytanie i niemam ochoty ciagnac rozmowy bo lek sie nasila. przez to mam ataki paniki. czy to moze depresja?
Prosze o odpowiedz! pozdrawiam!
Awatar użytkownika
nigra88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 17 lutego 2015, o 12:34

5 maja 2015, o 09:46

Ha, no jasne, że lęk może być odczuwalny cały dzień. Możesz być przez tobwyczulony, drażliwy albo nieobecny, roztargniony, nie możesz się skupić, nie pamiętasz...Poczytaj sobie wpisy Victora albo Divina i posłuchaj nagrań o lęku. Tam często jest o lęku tzw. Wolnopłynącym i o napięciu utrzymujący są cały dzień i noc. Pozdr.
"Zastanów się, przed czym chroni cię twój strach, a zgodzisz się ze mną. I zobaczysz swoje szaleństwo."
Awatar użytkownika
nierealna
Ex Moderator
Posty: 1184
Rejestracja: 29 listopada 2013, o 14:22

5 maja 2015, o 09:50

nie, to nerwica :)
jak nigra mówi, lęk potrafi trwać cały dzień, albo z przerwami. A to przez to, że my zwracamy na to uwagę i zamiast go przepuścić to trzymamy w środku;)


Zapraszam do lektur:
etap-1-istota-leku-t4245.html
segment-bonusowy-ataki-paniki-t5832.html

Powodzenia ;)
Ty­le ra­zy narze­kał na nor­malność i nudę w je­go życiu.
Te­raz od­dałby wszys­tko,żeby cho­ciaż przez chwilę poczuć ten spokój w otaczającym go świecie.


akceptacja + porzucenie kontroli + nastawienie normalnościowe = SUKCES ! ♥
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

5 maja 2015, o 12:40

Tak mozliwe.
Ja ci polecam jeszcze w sumie tematy te spis-tresci-autorami-t4728.html
Szczegolnie te wpisy victora bo one wyjasniaja mocno mechanizmy nerwicowe, polecam ci naprawde to poczytac bo mom zdaniem jest tam bardziej wyjasniona nerwica niz w nagraniach.
A dopiero jak poznasz nerwice to polecam nagrania, szczegolnie drugi sezon
sezon-ii.html
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

5 maja 2015, o 14:13

Hej! To znowu ja z kolejnym pytankiem. Staram sie ignorowac objawy jeżeli jestem pod wpływem lęku i odczuwam rozdygotanie ciała jestem spłoszony jak zwierzyna chciałbym uciec ale dokąd to jest we mnie co poradzilibyście jak do tego podejść? w takich momentach to nawet mowe mam zaburzoną. Pozdrawiam
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

5 maja 2015, o 14:18

Akceptuj i przepuszczaj ja tez tak mialem nawet wyswietlalem sobie w wyobrazni ze siedze skulony i sie boje hehe gdzies w kaciku. I dalej tak mam ale lapie dystans i jakos mniej mnie to przeraza . Lęk slabnie z czasem ale wazne zeby sie nie nakrecac swoje trzeba przejsc i wycierpiec . Przyjda lepsze dni napewno .
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
Awatar użytkownika
mary36
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 18 marca 2015, o 16:47

5 maja 2015, o 15:08

Ogarnij najpierw tematy, które polecają moi przedmówcy. Znajdziesz tam odpowiedzi na to co się teraz z Tobą dzieje. Miłej lektury :)
... jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. MM
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

6 maja 2015, o 12:56

Witam serdecznie jak już wczesniej pisałem odczuwam niepokuj cały czas wieczorem troche ustepuje ze moge zasnac ale budze sie ok 3 nad ranem i znowu to czuje i niemoge zasnac macie jakies rady na to by troche dłuzej pospać jest to mozliwe? Rano wstaje i po niewyspaniu mam dodatkowo derealizacje i depersonalizacje. Prosze o jakies wskazówki. :shock:

-- 6 maja 2015, o 12:56 --
Hej! Mam dzisiaj jak to w nerwicy silny lęk cały spiety jestem wydaje mi sie ze zemdleje czy to mozna oswoic czy tak silne uczucie da sie zignorowac? Odpowiedzcie Prosze!!!!
Awatar użytkownika
mary36
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 18 marca 2015, o 16:47

6 maja 2015, o 16:11

Też tak miałam i da się to oswoić i trzeba to co się z Tobą dzieje ignorować. Nie będę się rozpisywała bo wszystko masz jak na forum trzeba tylko czytać. :)
... jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. MM
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

6 maja 2015, o 16:15

Musisz to ignorowac bo intak nie zemdlejesz wejdz w to i rob swoje to co miales zaplanowane nie przejmuj sie tym niech plynie
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
Awatar użytkownika
b00s123
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 362
Rejestracja: 5 października 2014, o 20:45

6 maja 2015, o 16:38

damianos5000 pisze:Witam serdecznie jak już wczesniej pisałem odczuwam niepokuj cały czas wieczorem troche ustepuje ze moge zasnac ale budze sie ok 3 nad ranem i znowu to czuje i niemoge zasnac macie jakies rady na to by troche dłuzej pospać jest to mozliwe? Rano wstaje i po niewyspaniu mam dodatkowo derealizacje i depersonalizacje. Prosze o jakies wskazówki. :shock:

-- 6 maja 2015, o 12:56 --
Hej! Mam dzisiaj jak to w nerwicy silny lęk cały spiety jestem wydaje mi sie ze zemdleje czy to mozna oswoic czy tak silne uczucie da sie zignorowac? Odpowiedzcie Prosze!!!!
co ja mam powiedzieć jak złapał mnie dzisiaj atak paniki zaraz po tym jak zaczęła się matura z angielskiego :DD ?
Nawet nie byłem w stanie się skupić o czym była mowa w nagraniu ,,, Ani tutaj wyjść z klasy nawet jakbym chciał to i tak dupa , musisz to zignorować pozwolić na najgorszy scenariusz : )
"Wola psychiki daje wyniki"
Awatar użytkownika
nigra88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 17 lutego 2015, o 12:34

6 maja 2015, o 16:46

Boos, jest moc! ;) ja już bym Ci 100% dała za samo zostanie w sali z atakiem :)
"Zastanów się, przed czym chroni cię twój strach, a zgodzisz się ze mną. I zobaczysz swoje szaleństwo."
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

6 maja 2015, o 18:36

ja też chyle czoło zostać z atakiem na maturze to już coś ^^.
usunietenaprosbe
Gość

6 maja 2015, o 19:35

Haha, mnie na maturze co chwile dd lapie i sie wylaczam, nie wiem co sie dzieje, za chwile znowu pisze, tak w kolko, a jak juz wychodze to takie dd tez co chwile, ze nie wiem o czym wlasnie pisalam :D
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

7 maja 2015, o 10:13

Hej uważacie ze jeżeli czuję ze zaraz zemdleje to powinienem uciekac do bezpiecznego miejsca czy raczej na przekur zaryzykowac i zobaczyć co bedzie? Myślicie ze mozna zemdleć?
ODPOWIEDZ