Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Mateusz Grzesiak: Success and Change

W tym dziale zajmujemy się polecaniem tytułów ciekawych książek o tematyce psychologicznej, o wychodzeniu z lęku, nerwic, depresji itp.
Tutaj również podajemy ciekawsze fragmenty książek.
ODPOWIEDZ
Mati
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, o 21:31

22 sierpnia 2016, o 14:51

Success and Change to najlepiej sprzedająca się książka znanego psychologa, couch'a i trenera rozwoju osobistego-Mateusza Grzesiaka. Została okrzyknięta książką psychologiczną 2015 roku w Polsce! Jest ona przewodnikiem, który ma nas zaprowadzić do świadomego życia, w zgodzie z samym sobą. Zawiera praktyczne ćwiczenia, pozwalająca Nam zagłębić się w nasze problemy.
WWA
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 6 lutego 2016, o 14:59

9 września 2016, o 08:37

Co do Grzesiaka to byłbym ciut ostrożny. Jest w tej książce dużo pożytecznych rzeczy ale np. dla osób które mają niskie albo zaniżone poczucie własnej wartości może wystąpić schemat polegający na parciu na "kształtowanie się" i nadzieja, że jak się ukształtuje to będe czuł się super i coś w stylu perfekcjonizmu. Więc dobrze zachować do treści zawartej w książce zdrowy dystans. E(L)O
Bylem juz samobojca, mordercą, schizofrenikiem, chadowcem, gejem, ksiedzem, utracilem sens swojego zycia, mialem raka w tylku I w mozgu, nie kochalem swojej dziewczyny I ona nie kochala mnie, potrzebowalem akceptacji, a teraz mam to wszystko w dupie. :)
Direct
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: 9 września 2013, o 19:32

10 marca 2018, o 16:31

Wiem że temat stary, ale tak jak WWA napisał. Grzesiaka dobrze jest mieć na dystans. On zarabia na szkoleniach "kształtowania się", psycholog mi opowiadał że już kilka osób do niego trafiło z szarganym poczuciem własnej wartości. Nie warto, są inne lepsze książki. I inni lepsi ludzie :)
ODPOWIEDZ