Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Koncentracja - wzrok

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
DontGiveUp
Nowy Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2024, o 20:01

12 maja 2024, o 20:23

Towarzyszy mo zaburzenie widzenia, poprostu patrzę przed siebie ciężko jest tak skoncentrować wzrok aby widzieć przestrzennie. Odczuwam uczucie jakby obraz przed oczami kołysał się lub coś w tym stylu. Ogólnie ciężko to opisać. Przez to że często gdy z kimś rozmawiam odczuwam jakbym nienaturalnie próbował skoncentrować wzrok ale coś jakby blokowało możliwość to zrobić i wydaje mi się że próbując to zrobić robie przy okazji dziwne miny. Zastanawiam się czy szukać pomocy u neurologa bądź innego specjalisty ale może być tak że zacznę chodzić po lekarzach i nic nie znajdę. Ktoś coś może powiedzieć na ten temat? Ogólnie dobrych parę lat dochodziłem do siebie, byłem w kiepskiej formie psychicznej. Jest już lepiej ale to mi dokucza i nie znika. Dodam że jak zamknę jedno oko jest jakby lepiej. Nawet samo czytanie jest bardzo męczące bo wzrok jakby przeskakuje i utrudnia takie czynności. Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady. Myślałem też sprawdzić błędnik zanim skorzystałbym z neurologa. Co myślicie?
ODPOWIEDZ